Opuchlo mi jedno akné..prosím o RADU

Príspevok v téme: Opuchlo mi jedno akné..prosím o RADU
JankoZN

Dobrý den...spravilo sa mi niečo pod okom..ale bolo to len červené svrbelo ma to trošku a teraz mi to začina opuchovať a je to dosť tvrdé a v piatok mám stužkovu:-( a chcem aby to nebolo doftedy dať nato OCTANOVU masť nech sa mi to vyzbiera a potom vytlačiť? alebo niečo take ako je alkohol(ALPA) a tak..hm?aj to boli na dotyk a puchne to viac a viac:(

datelinka

opuchlo ti jedno akne? chlpce, mat ja tvoje problemy....
janko, nechaj to tak, nebabri si to, bude to este horsie. plet treba poriadne vycistit a vysusit nejakym roztokom na akne urcenym, napriklad gafrovym, sirovym a podobne. a koniec. nevytlacaj, nebabri.

JankoZN

ako vypučiť?
aa dal som si teraz nato lad...ale to mysliš že pomože aj ked je to podkožný tuk? tak lad nato pomože?aspon na odpuch?

tuto

ja si miesto natieram stavou z nastruhaneho zazvoru,pozor je agresivny,treba miesto pozorovat a ked velmi pali umyt a natriet indulonou. Niekedy mi pomoze bolacku natriet bromhexinom-kvapky od kasla

JankoZN

ano presne to..pod kožou je to a je to tvrdé dosť...čo nato aby to zmizlo čo najskor? alebo aspon ten opuch zmizol..lebo pomali mi to ide aj na oko už..:(