rozhodnutie

Príspevok v téme: rozhodnutie
xenna

poradte co mam robit mam takito problem zijem s priatelom 7 rokov v spolocnej domacnosti a uz nam to neklape pije kazdy druha den proste kedy moze, a stretla som ineho muza mladsieho o 2 roky mam 28.nie ej zo slovenska ale caka na mna kazdy den si piseme....co robit pretrhnut aj tak uznefungujuci vztah azacat odznova?

usiko

xena, tu nie je otazka ci prerusit nefungujuci vztah a zacat novy...tu je namieste skor otazka, ako najrychlejsie sa z tohto nefungujuceho vztahu dostat prec...bal kufre a upaluj....zapamataj si, ze aj keby z toho druheho chlapa nic nebolo, toto co mas je tak na psychiatriu......

.....cize cim skor sa zbal a odid.......

...ak mas problem s tym, ze ste spolu uz dlho, preskakali ste toho vela a podobne klise veci....predstav si samu seba o 5-10 rokov, s tymto chlastosom, s detmi......muz kazdy den ozraty, smradlavy, vyplata prepita, tvoja materska nestaci...deti maju stress a tak...vyrastu z nich psychicky narusene osoby.......este chces ostavat s tymto pakom?

...inak, vsetko v zivote sa deje tak, ako sa ma....tvoj cas nadisiel, mas odist od priatela, aby ta stretlo nieco ine, lepsie.....ja som tk odisla od priatela, po 4,5 roku, ked som mala 28......a nelutujem....som spokojna s priatelom, ktoreho som si nasla.....

datelinka

sama pises o uz aj tak nefungujucom vztahu. myslis, ze pride "vzkriesenie"? skor ci neskor pride rozchod. ak by ste mali nadej, tak by si zrejme nehladala utocisko inde.zrejme je najvyssi cas urobit rez.