prosím poraďte.

lesy

Mam už 2 tyždne nafuknute a opuchnute brucho.Sem tam mam aj mierne bolesti nad žaludkom.Mam aj hnačky.Silno mi buši srdce pulz mam 90.O aku chorobu ide?Poradte mi prosim.Dakujem

babenka

no,ja som to tu uz niekde pisala,ze mne zobrala krv,zistila HP a hned nasadila 3 kombinaciu ATB bez dalsieho vysetrenia u gastro. a uz ma prestal zaludok bolievat,ako som ich uzivala. takze ja mam liecenie bez gastroskopie. zatial ma na gastro ani neposielala. mam ist o mesiac na krv, aby videla,ako som na tom. mozno potom podla vysledkov ma tam posle alebo nie.

tien

Tiez uz mi zavadzali sondu cez hrdlo, nic prijemne, ale da sa to predychat :) Ale robili mi aj vysetrenie zaludka sposobom, ze mi dali vypit nejaku bielu tekutinu a potom ma presvietili, nieco ako rtg. To bolo horsie pretoze ta tekutina chutila a vyzerala, ako ked mate ruky od vapna a potom si ich umyjete a vypijete tu vodu :( brrr

marfuška

Gastro iným sposobom ako sondou sa nedá.Je to zatial jediný sposob ako nazriet priamo do žalúdka.Je to trochu nepríjemné, ale dá sa to vydržat.Sama mám za sebou už 5 či 6 takýchto sond.Ani neviem presne.Nič sa neboj, čím skor to budeš mat za sebou tým lepšie a potom, aj liečba sa dá určit účinnejšia ak lekár vidí ako to vyzerá.Nie nadarmo sa hovorí, lepšie raz vidiet ako 100 krát počut.Držím palce.

tiny

neviem prečo by si mal stým nesúhlasiť je to normálne vyšetrenie a je možno trochu nepríjemné ale večer si na to ani nespomenieš