O com ta LASKA vlastne JE................

Príspevok v téme: O com ta LASKA vlastne JE................
KArina42125

O com to je... Spoznate cloveka, perfekte si rozumiete , uzasne pocity , vsetko je super, myslite ze LEPSI uz byt nemoze. Takto to moze trvat tyzdne, mesiace , roky. A zrazu sa zacinate od seba vzdialovat , menit... Preco je laska vzdy taka uzasna... taka priam DOKONALA a potom pride pad ktorý vas zrazi .. A zrazu je clovek znova sam .. Znova veri ze to pride znova a ked to aj pride, skonci to zas......... No nie je fakt lepsie byt sam .:/
Na cloveka ktoreho ste kedysi velmi lubili sa NIkdy nezabudne iba sa moze zmenit pohlad na neho a na veci ktore sme zaslepení laskou mozno nevideli . Ale myslim ze zabudnut sa neda.... Lebo kazdy clovek nas nejakym sposobom ovplyvni , mozno zmeni ....
Napiste co chcete, ja len pisem co si myslim.alebo ako to vidim ... :)

wewusa

Vsetci sa navzajom opustame. Ale ked ta
naozaj opustim, budes mat v sebe nieco
z
mojej bytosti, nieco, vdaka comu budes
uplne iny, prave preto, ze si ma
spoznal.

myslim ze v dnesnej dobe su vztahy uplne ine ako kedysi.. ved kolko z nasich rodicov zije desiatky rokov v stastnych vztahoch a my, ako keby sme mali ine priority a vztahy odsuvali a nedavali im vyznam aky maju... ja mam momentalne vztah, v ktorom je vsetko super, ma aj tmavsie stranky ale tie su vsade... nemozem povedat ze je to laska na cely zivot, to nikto nevie, ale budem v to verit

zuzic

karin laska je presne takato:) ako je krasna tak aj niekedy boli.
Láska spôsobuje bolesť, láska bolesť lieči. Láska proste bolesť je.