Vôňu čoho máte najradšej?

slnecnica_19

mne sa najviac paci vona papiera,proste nejaky novy zosit,casopis,kniha,a este mi vonia aj cerstvo namalovana izba ta vona vapna:D....a tiez mam rada kokos a vonu pudingu:D...mnam

mariaXB

no mne sa paci vona lesa po dazdi, huby.z tych menej naturalnych veci mam rada vonu noveho auta. mnam. ked vyprcha,treba vymenit-jednoduche.:-D ovela zlozitejsie je to s vonou muza.som na nu strasne citliva."musela" som sa vratit k mojmu priatelovi,lebo jednoducho nikto iny mi nevonal.ba dokonca podaktori mi aj pachli.zbytocne vysli zo sprchy,zbytocne sa navonali,jednoducho to neslo.teda islo,ale tazko.:-) takze najlepsie-sadnut s priatelom do noveho auta a ist po dazdi do nejakeho lesa nazbierat huby.paradicka.

ying_yanng

vôňa priatela, káva, dunaj, pokosená tráva, knihy,benzín....a strašne mám rada vôňu košeli po taboráku

Magy

Milujem vonu pokosenej travy, cokolady, normalnu vonu zeny. Inak asi nie som sam, ako citam, ze mi vonaju aj jemne rozptylene pachy prchavych latok, ako je benzin, riedidla apod., ale ked su koncentrovanejsie uz je to skor na obtiaz. A tych voni ktore mam este velmi rad... ufff. To by som tu opisoval do rana. :)

citatelka.za

Vonaju mi nove knihy a casopisy...a benzinova pumpa :p, to uz od decka. Vzdy ked sme s nasimi tankovali, tak som si potajomky otvorila okienko troska a nasavala...asi z toho som prepnuta.

alzbee

Mne vonaju rozpucene dazdovky, ked prsi..ale nieee, srandujem :)) ten smrad uplne nenavidim :D najviac mi vonia oprate oblecenie v avivazi a nove knihy:))

mandarinkaa

cerstvo pomleta kava.. mnaaam... vona benzinu, najlepsie z motorky.. to ked mal brat motorku, tak som mohla v garazi kludne aj spavat :)) .. a vona muza zmiesana s dobrym muzskym parfemom a jemnym nadychom cigariet alebo tabaku.. tak to by som aj vrazdila :))