Naozaj ucinne proti hlupej celulitide

Príspevok v téme: Naozaj ucinne proti hlupej celulitide
ushko

Ahojte.. tém zameraných na to, ako sa zbaviť celulitídy, tu je mnoho.. ale pribúdajú hlavne príspevky, kde vravíte, že to nejde, že ju majú takmer všetky, že na ňu nič nezaberáá :o/ takže niečo také prosím nepíšte.. ale ak niekto máte naozaj niečo osvedčené a odskúšané, A ZABRALO TO, aj keď len trošičku- SEM S TÝM :o)))

pauli 73

u mňa zaberá prehrievací krém spolu s masážou a veľa piť, teraz mám obľúbený čaj Dovidenia celulitída a je chuťovo výborný, vypijem ho denne 2 litre okrem vody a 3x do týždňa orbitrek :)
datelinka, šťastná si to žena :)

datelinka

katka, tak musis mat aj ty tuk, ale len koncentrovany v urcitych partiach. kazdy clovek ma podkozny tuk. ja nie som chuda, som stihla, a celulitidu nemam.

katka...

Datelinka, no neviem neviem s tym prebytkom tuku. Ja som chuda a mam ju. Teda ja schudnut uz nemozem. Najucinejsie su masaze, strava, sport. Ale sam krem nepomoze ziadny.

datelinka

ushko, celulitida ti zmizne, ak schudnes prave v tych partiach, kde je najviac viditelna, teda zrejme boky, zadok a stehna. ucinne su naozaj masaze, moze to vsak byt cimkolvek, ci pouzijes drahy krem alebo obycajny detsky olivovy olej :-)

zuzula11

Ja bojujem len s miernou celulitidou a co mi naozaj zabera - a vidim to na fotkach z dovolenky - j strava plna zeleniny, vela tekutin, denne masaze a striedave sprchy a AKYKOLVEK spevnujuci krem - menim znacky, aky je v akcii ... :-) ... Strava a cvicenie robia najviac ... A niekedy si davam foliove zabaly ... Je to makacka, akonahle pridu vianoce alenbo ina "zranica" co obdobie bez cvocenia, zhorsuje sda to a potom mi trva tyzdne az mesiace, kym sa z toho dostanem. Je to proste beh na veeelmi dlhe trate ...

Eskymacek

kremy skutocne celulitidu neodstrania ale mne napriklad Garnier zlty spevnujuci trosku spevnuje zadok... celulitida mi mizne postupne vdaka sportovaniu ale ten krem mi tu pokozku trosicku stahuje a odkedy ho pouzivam, tak je skutocne pruznejsia

datelinka

schudnut, alebo nepribrat. to je najucinnejsie.
celulitida je len neforemny podkozny tuk. ak nebude prebytok tuku, nebude ani povrchovy prejav celulitidy :-)
a neverte ziadnym kremom. su to len magnety na vase eura.