Ako na emo uces z vlnitych vlasov

fazula gula

:D to tak ked detom hrabe...dufam ye aspon nefajcis a nepijes :D:D EMO je TRAPAS... a tooto neni EMO emo je uplne o dacom inom toto comu sa teray hovori EMO ta to take jak ked japonske stetky sa poobliekaju :D

Jooe Ker

karolinka prepac ale emo v siestej triede? :) hadam len nechces chodit po skole ako predator ;)) .......... ale .......ale :DD

karolina :D

mne sa strasne pacia emo ucesy som 6 na zakl. skole mamka mi dovolila si nafarbit vlasy az v 8-9 roc. a mam tak mierne vlnite vlasy rozmyslam ze si dam chcemicky vyzehlit mamka mi povedala ze jej to vydrzalo rok tak rozmyslam ci si to mam dat :DDDDD

BlackRose

Žehlička, šampóny na vyrovnanie vlasov (fungujú minimálne alebo vôbec), iné prípravky na vyrovnanie vlasov...
Iba s tou žehličkou je to istota :D A kúp si nejaký prípravok na ochranu vlasov pri žehlení...

Magy

Odbornik nie som ale asi len zehlenie pomoze, len si daj pozor, nici to vlasy. Aby si neskor nenariekala, ze svoli chvilkovemu poblazneniu z urcitej mody si si natrvalo znicila vlasy ;)

Zdrave, krasne a dlhe vlasy su daleko krajsie, ako akykolvek umely uces ktory zmizne v momente ako vlasy namocis.