Ochlpenie

Príspevok v téme: Ochlpenie
Zaujimavost

Zdravicko mam taky problem a dako si to neviem vysvetlit :D
Stalo sa vam dakedy,ze vam opadavali chlpy z hrude? lebo ja si to neviem vysvetlit dako. Proste neviem nie je to dake tragicke,ale ked si tak rukou po nich prechadzam nam umyvadlom tak proste neviem dakych 15 ich tam popada. Aj na babe ked som lezal tak proste nanej ostavalo zopar.
A nemam daky koberec zase na hrudi.
A vlasy ani ine veci mi nevypadavaju proste len hrud xD
Za odpovede dakujem :D

Denz

tiez BA,ale nemam moznost mazat :DD
to admin moze:))
a icq mam,ale neviem heslo:)))
co uz :)))
som tam nebol ani nepamatam:)))
Ale ak zalozis novu temu.....:))))

Zaujimavost

Som z Ba aj ty ? :D
Mozme pokecat na icq :)
Hod daky kontakt ty si asi zaregistrovany mozes hned prispevok zmazat len ja nie som tak nemam tu vymozenost :D co ty nato ? :D

Denz

pocuj....ty si moja krvna skupina:)))

ved ani ja by som ti nepisal take voloviny ak by som netusil,ze nejde o zivot:)))
nie si z BA???:)))

Zaujimavost

Dikez za kompliment :)
A mne sa tu tiez dobre keca stebou :D A hlavne to celkovo co som napisal bola dost kravina :D a preto mi to je cele 3x take vtipne teraz :D
A snazim stavat k veciam s nadhladom lebo myslim, ze to tak je lepsie a clovek tym viac dosiahne:)
A humor no holt to uz patri ku mne :D Len zas ked dakedy daco zadelim v takej romantickej chvilke tak holka uz len pokruti hlavou :D Ale tak zvykla si :D

A mozno tu taki su len prave oni ani to co ich "trapi" nenapisu a zabavaju sa napr teraz namne :D

Denz

ocuj....si uplne super chlap:))
ja tu tvoju temu zboznujem :))
vsetko beries z nadhladom a humorom a to je fajn:)
Plesla mi v hlave taka myslienka.....bolo by fajn ak by tu bolo takych chalanov s ,,problemom ovela viac"....no je to len iluzia.....

Zaujimavost

Ale ja nevravim,ze to je dolezite:D len som si to nikdy predtym nevsimol a proste minule lezim na holke a proste bolo nanej zopar chlpov a predtym sa to nestavalo :D Asi to bola iba blba zhoda nahod neviem :D

Ale prislo mi to aj vcelku vtipne no tak som sa zdoveril ci nahodou niekto xD Vies ako sa vravi nikdy nevies :D

A to stym postavenim nestras :) Som rad,ze tam je secko tak ako ma byt :D

Denz

pocuj....a preco su ti chlpy na hrudi take dolezite??:))
ved su aj dolezitejsie veci:!)))
Co ak sa ti buduci mesiac nepostaví??
Co potom??:)

Zaujimavost

Zas Denz :D vravim ti nejsom ziadny lesny muz :D a moja rit je v maximalnom poriadku :D

Ale zas na druhej strane som rad, sme sa pobavili na moj ucet :D

Idem plakat do kuta a ratat si chlpy xD