Môžem sa farbiť keď?...

smileee

no mozno to zalezi aj od typu a kvality vlasovov no ktovie ..ale radsej predist tomu ak by nahodou nieco nemalo vyjst..

osobne

podla mna zalezi od jedinca...nemusi to platit vseobecne. Ked sa ale dam farbit u kadernicky, vzdy sa pyta ci nema menzes, lebo pocas sa akoze nefarbi. Pred a po mozes...ale tak hovorim, ze ja som si farbila uz aj pocas a nijaky rozdiel som nevidela.

smileee

nie nie to nevplyva nijak akurat tak na psychiku nas zien :) ved to poznas..naladovost... az pocas menzesu si radsej zvol iny termin..mozno sme kazda ina a na kazdu plati nieco ine ale ak sa sledujes dostatocne rozdiel by si mala zbadat ked ides ku kadernicke pocas menzesu a mimo neho.

smileee

Ahojte, spravne si napisala, ze farba pocas menzesu chyta zle..celkovo vlasy nam nedrzia ako chceme, nic sa nam nedari a suvisi to aj s tou farbou..taktiez pocas menzesu by sme sa mali vyhybat operaciam koli zlemu hojeniu a podobne.. takze suvisi to z menzesom ta farba :)

osobne

ja osobne som nevidela rozdiel vo farbe ani ked som sa farbila pocas menzesu...ale inak pred a po sa mozes farbit kludne.