Úzkosť!

Príspevok v téme: Úzkosť!
veva99

Ahojte.Viete myslím si, že občas každý trpí úzkosťou. Pretože v živote človeka sa objavia rôzne situácie, ktoré niekedy nie je schopný uniesť. Vtedy máte pocit že sa Vám zrúti svet. U mňa sa to objavilo tento rok v marci. Mala so m toho veľa v škole aj doma, bolo mi doslovne zo všetkého na zvracanie. A bohužiaľ už to u mňa trvá až do dnes. Akonáhle je toho na mňa veľa začnem pociťovať úzkosť, strach a ostane mi špatne. Ak viem že mám ísť niekde mimo domu, kde sa necítim úplne v pohode, príde mi špatne, tak radšej nejem celý deň aby som nemala čo vyvrátiť. A takto na striedačka už fungujem 8 mesiacov a je to na zbláznenie.Pretože človek zažíva stresy každý deň a ja sa neviem zbaviť pocitu že ma to zožiera. A to že mi býva špatne ma dosť obmedzuje vo všetkých oblastiach. Rodina a ani môj priateľ ma bohužiaľ nechápu. Mama do mňa kričí aby som jedla, že skončím ako bulimička. No mne nebýva špatne každý deň.A keď mi je špatne tak vždy len raz za deň a to večer. Ak máte niekto podobný problém prosím napíšte mi a či sa Vám to podarilo prekonať- lebo ja sa vážne snažím,no nie vždy sa mi to podarí.

petka_

presne taketo problemy mama ja a tie myslienky fakt sa bojim ze sa zblaznim a ko si sa anavi z toho dostala ako si zacala normalne fungovat a vsetko zmizlo

okoloman

Ešte o "energetikoch". To sú ľudia, ktorí sú od prírody obdarení energiou (bio?). Sú medzi nimi takí,ktorí ju vedia využiť na liečenie. Títo majú silnú vieru a i pacient ju msí mať, aby veril že sa vylieči. Tak je to však pri všetkých chorobách. Kto fňuká,že mi nikto už nepomôže, ten to má blbé.Aj Kristus vyliečil iba tých,ktorí tomu verili.
Ale aby som už nekecal. A hore hlavu!
P.S Pozri sa ešte po liečení svelom, tými lampami.

okoloman

pre veva99:Iba čo som počul a čítal. Všetci fundovaní sa zhodujú na tom, že zásobovanie mozku kyslíkom je prvoradé.To platí i pre správnu činnosť všetkých buniek.
Niektorí to riešia injekciami z vlastnej krvi. Odoberú pacientovi krv a pichnú ju späť do svalu (podľa druhu ochorenia). Alebo ju nejak ošetria (kyslíkom, pridaním nejakej látky, atď) a pichnú to späť, ale do vény. Pri psychických poruchách požívajú tú druhú metódu.
I na Slovensku sú psychiatri, ktorí vedia, že to liekmi nevyliečia, tak sa orientujú na liečbu hypnózou, čo tiež dáva sľubné výsledky, ale pacientov to príliš nenadchýňa.
Ďalej sa to lieči na klinike, kde si s pacientom preberú jeho situáciu, zásobia ho patričnou literatúrou, a niečo na sôsob reiky a jógy by sa mal pacient z toho stavu dostať. Tu však všetko závisí na sile vôle pacienta, ako ho vedeli motivovať a ako dokáže spolupracovať. Tuto vyliečení väčšinou potom začnú účinkovať vo sfére liečenia.
Na Slovensku takéto kliniky nepoznám a vzahraničí ich tiež nie je veľa.

anavii

v tie dni ked bolo najhorsie, som nebola schopna ist von vobec a v panelaku som mala nutkave pocity skocit z okna, to bolo priserne- toto najhorsie obdobie trvalo asi mesiac a mala som od nejakej znamej dr.lexaurin na upokojenie- uz si to celkom nepamatam

petka_

anavii aj ty si bola na tom tak zle ze si sa bala ostat sama doma alebo ist von...ako dlho ti trvalo kym si sa dala do kopy

anavii

len tak som nakukla na tuto temu, tiez som bola asi pred 15 rokmi v podobnom stave, u mna prisiel zlom po navale v praci (malo spanku, vela kavy, stres) , nervove zrutenie, neschopnost fungovat normalne, nemohla som jest, komunikovat s okolim, myslela som ze som sa zblaznila

nastastie som mala okolo seba ludi, ktori mi pomohli, bez liekov, bez nejakej hospitalizacie, trpezlivo sa ma snazili dostat do normalneho zivota, prekonat stavy uzkosti, strachu.. mat pohlad upriameny dopredu, na zivot a nie sa sprtat v sebe.

vtedy by som vobec neverila, ze sa raz vydam, budem mat krasnu rodinu, ze budem schopna sa starat o deti a domacnost, dokonca podnikat - to tu pisem len pre to, aby ste vedeli ze vsetko sa da prekonat, zvladnut a raz to bude za Vami

este by som pripisala, ze v tom case, ked mi bolo najhorsie, som vyhladala aj odbornu pomoc, ale to bolo este horsie- tam mi bolo povedane, ze sa treba liecit a nakoniec som sa z toho dostala bez takejto liecby, jeden znamy mi venoval vela casu a pomohol mi nechat to za sebou, vyrozpravat, pochopit co sa so mnou deje a zaradit sa do normalneho zivota

dnes viem, ze mam nejake hranice, ked je toho vela, snazim sa o dostatok spanku, odreagovanie, zmiernit tempo a som v pohode, neviem co je to uzkost, ani depresia, neriesim

veva99

okoloman, to čo si napísal ma zaujalo, takže vravíš že alternatívna medicína.Máš s tým nejaké skúsenosti, prípadne by si mi vedel niekoho odporučiť.Pravdu povediac už som rozmýšľala aj nad ľudovými liečiteľmi. Našla som jedného,ktorý rieši aj problémy týkajúce sa psychyckých problémov. Tak neviem.

okoloman

Bežný pychiater ani psychológ vtomto nepomôžu.Len Vás nacpú liekmi, ktoré zničia pečeň.Treba sa orientovať na odborníkov alternatívnej medicíny,ktorí majú skúsenosti s hypnózou, resp. ktorý je výborný energetik.
Je dobré zaujímať sa o kyslíkovú terápiu, t.j. aby bol mozog dobre zásobovaný kyslíkom - (okysličenou krvou).