Aký je váš názor na ženský kolektív?

Príspevok v téme: Aký je váš názor na ženský kolektív?
Ján26

Dobrý deň. Mal som tú česť pracovať v čisto ženskom kolektíve ako chlap a bol som šokovaný:).Ohováranie,falošnosť intrigy,falošná ženská solidarita apod.V mužskom alebo zmiešanom kolektíve som sa s takými extrémnosťami nestretol. Preto by som bol rád ak by niekto s podobnými skúsenosťami napísal svoj názor na tento \"fenomén\".

ivanka_83

uhlie ale treba citat aj medzi riadkami a niekto kto sam toho zazil, tak si dokaze nieco doplnit aj sam.ty si ju nepochopil a nebrem ti to.tak ty mne neber, ze ja som ju pochopila.akym pravom vlastne rozhodujes o mojom chapani?

soffa

zeny su mrchy.podaktore!staci jedna jedina!uz 5 zien sa nikdy nedohodne,a cim je ich viac tym je to horsie.paci sa mi ferovost medzi chlapmi,dat si po "hube",ale u zien je to o ohovarani,bonzovani,klamstvu do oci.ak mam na vyber uprednostnujem miesane kolektivi.

jajka001_

pekne rozdelene :) ja som nenasla v ziadnej kategorii. fakt mam take stastie na kolektiv? ci ho len inak vidim ako ostatní?

millli

Cize zensky kolektiv, zeny v nom su rozdelene do niekolkych kategorii.
1. Karieristky. Idu si za svojim aj cez mrtvoly, ja chcem, ja budem, vsade sa pchaju, aby ziskali lepsie miesto.
2. Donasacky. Donasaju na ine sefom kazdu malickost, aj to, ze sa nejaka zdrzala dlhsie na zachode, ze z obedu prisla o minutu neskor, lebo si asi myslia, co si asi mozu mysliet, ze si spravia u sefov ocko.
3. Vecne matky. Nemozem ist do prace na nadcas, nemozem ist po praci s vami na kavu, lebo mam doma deti a nemozem ich nechat same, musim im navarit a dat jest. Ano, deti, ktore maju 15 az 17 rokov potrebuju staly rodicovsky dozor.
4. Slapky. Pretiahnu skoro kazdeho, kto sa im da a to z 2 dovodov, poprve, lebo bud je fesak alebo po druhe, lebo je bohaty.
5. Outsiderky. Tam asi patrim aj ja, stoja vacsinou stranou a patria medzi tie najviac ohovarane inymi zenami. Lebo su divne, lebo tam nemaju ziadne kamosky, lebo sa nechcu zhovarat o osobnych veciach.
6. Ohovaracky. Tie, co vsetko komentuju, vsetko vedia lepsie ako ini a najradsej povedia cloveku nieco, o com vedia, ze ho zrani, pricom sa tvaria ako dobre vily.

millli

Ja som tiez vychodniarka, z Michaloviec. A poviem vam, casto by som sa z tade najradsej vystahovala. Zakladna skola, same ohovaranie od dievcat, moja najlepsia kamoska bola dievcina, co dochadzala kazdy den z ineho mesta. Stredna skola, nejlepsie kamaratky boli z dedin. Zamestnanie, najviac si rozumiem so zenami z dedin a s tymi, co su z inych miest. Povedane, ja s Michalovcankami vychadzam najhorsie, hoci sama som Michalovcanka. Nepoznam vsetky, ale po vacsine, ktoru poznam, uz ani nemam chut spoznavat dalsie. Vlastne, poznam par normalnych, ale strasne malo a tie su povacsine skromne. Ale vratim sa k tym, ktore poznam. Mate pravdu, mnoho z nich su zlatokopky, ak nie slapky. Jedneho byvaleho mi ista z nich odlakala, kvoli tomu sme sa rozisli. Kym sme on a ja boli len obycajni robotnici, o neho, ako o robotnika, ziadna nestala, navyse ani nebol krasavec z magazinov. Potom sa mu postupne podarilo dostat na lepsie miesto, teda zacal aj o dost lepsie zarabat. Vtedy sa uz o neho zacali zaujimat. A ta zenska sa zacala okolo neho krutit az ho zblbla. Ja doteraz nechapem, ci bol vazne blby, ze jej naletel, ze ho predtym nechcela a teraz, odkedy mal peniaze, ho chcela? A to podobne skusenosti maju aj ine, hlavne tie z dedin. Ich chlapi si asi myslia, ze su to len dedinske husi a su hotovi, ked po nich ide nejaka slapka z nasho mesta. Cize u mna, vacsina Michalovcaniek su len zlatokopky, ktore roztiahnu nohy kazdemu, u ktoreho zavetria peniaze. Az sa hanbim, ze som z tohto mesta. Co sa tyka povahy vychodniarok, su zivsie, temperamentnejsie, viac sa fintia, niektore si aj radi vypiju, radi tancuju, spievaju. Radi ohovaraju vsetko, co sa im pripletie do cesty. Co sa tyka ich chlapov, hadat sa s nimi nie je lahke. Ale su aj sikovne gazdinky, zvladaju viac veci, radi vela rozpravaju.

severiane

ahojte, ja pracujem v zenskom kolektive uz viac ako 6 rokov. musim povedat, ze zaciatky kym sme si na seba zvykli boli rozne, teraz ale nemame so sebou vobec ziaden problem. vieme spolu normalne komunikovat bez ohovarania a intrig a tiez si na rovinu povedat, ale to je asi jedna z vynimok. je pravda, ze by bol fajn aj nejaky chlap, pretoze vzdy sa hodi muzsky nazor, ale uz sme si na seba zvykli a vieme normalne spolupracovat, aj napriek tomu, ze k sucasnej situacia viedla neraz velmi zlozita cesta :)