Plucna embolia

RNG

To by si musel byt strasne naivny, keby si si myslel, ze farmacia si da do svojich liekov zasahovat lacnymi doplnkami,bez toho aby sa branili proti nim, tj rozsirovali o nich vsemozne lzive spravy. C sa tyka serrapeptazy a nattokinazy, o ich neskodnosti a uzitocnosti nemam ani najmensie pochybnosti, dokazane to mam aj osobne na sebe, nielen na druhych, a to viacnasobne.

sklamany z doplnkov

rng, klames, tu som skopiroval z tvojho fora----

Pri hodnoteni vyrobku serapeptazy som nadabil na tento koment: -odkaz odstránený- … /4467/?p=1

a tam bola vystraha od jedneho uzivatela ohladom serrapeptazy:

"Its hard to find any literature about the negative side effects of Serrapeptase. If you search the internet it looks like a miracle enzym. And it is for many people, but not for me and not for my friend. First I had some fatigue and head ache, this can be normal for the first days. After a week the fatigue was gone and I didn't notice any positive effects. A week later I started to have MORE PAIN in almost ALL MY JOINTS and much acid in my muscles. When I checked with my friend she had the same reaction, so I was sure it was because of the Serrapeptase. But... maybe we just had to get through this and then it would be better, so we tried another week. Then my friend got pneumonia. She was getting sicker every day. And I didn't feel good either. I searched the internet for negative side effects, but couldn't find any in the first place. After a couple of hours I finally found something and it became clear that our pain en her pneumonia was caused by the Serrapeptase. We both suffer from FM (Fibromyalgia) and MPS (Myofascial pain syndrome) and my guess is that the latter in combination with Serrapeptase can cause more pain, inflammation and in my friends case pneumonia. It may help for FM, but be aware that most people with FM also have MPS and my reaction to Serrapeptase was more pain, inflammation in the muscles and many more trigger points! So, if you have FM and want to try it, pay close attention to how you feel!"

Aky mate na to nazor?

a neohanaj sa stale FDA, ta zasahuje az pri nahlaseni problemu, nie pri schvalovani doplnkov!

RNG

Pre zvedavych nattokinaza je vytazok z natto kvasenej soje, a serrapapeptaza je enzym vytazeny s hodvabnika Pouzivaju sa na celom svete uz desiatky rokov a zatial nikdo na ne nemal velmi zlu reakciu, tj vyhovuju definicii neskodnych potravinovych doplnkov

RNG

Zabudni na lekarne, tie su na lieky a nie potravinove doplnky Ako zaciatocnik skus najprv iherb.com

Su to male kapsulky, ktore sa lahko hltaju

GGG94

V prvom rade ďakujem veľmi pekne za radu a vysvetlenie.

Nattokinase a serrapeptaze v akej podobe to je? Sú to nejaké tabletky ktoré sa dajú kúpiť v lekárni alebo cez internet? Kde to človek dostane, z potravín alebo čoho?

RNG

Warfarin sice riedi krv ale nerozbija krvne zrazeniny. Plucna embolia su krvne zrazeniny v plucach.

Nattokinase a serrapeptaze nielenze bezpecne riedia krv, ale rozpustaju aj krvne zrazeniny. Neocakavaj od lekarov, ze ti ich odporucia alebo predpisu, to totiz nie su lieky, ale potravinove doplnky a o tych lekari alebo nic nevedia(v skoach sa to meuci,tam ucia len o farmaceutikach).

Bezne sa berie 2 x 2000 az 4 x 8000 FU nattokinazy a 2 x 40 000 az 3 x 120 000 SU serrpapeptazy, podla potreby.

Ja som si s nimu odstranil aj hlboke zilove trombozy, takze viem ze pracuju vyborne.

Osobne beriem az 4 x 8000 FU nattokinazy, bezne udrzobne 2 x 4000 FU a 120 000 az 3 x 120 000 SU serrapapeptazy. Serrapeptazu beriem aj ako odhlienovac a odmaskvac roznych infekcii

GGG94

Od minulého roku som chodila s boľavou a napuchnutou nohou k rôznym doktorom, ktorý mi vždy predpísali masť, vraj mam nohu presílenú.

Tento rok v marci som sa zo dna na deň ocitla na ARE kde mi akútne rozbíjali masívnu pľúcnu emóliu. Mam 21. Dva mesiace som fungovala na fraxiparine + warfarin. Dnes už som len na warfarine ktorý budem užívať ako to vypadá stále. Absolvovala som kvantum vyšetrení cez scintigrafiu, kolonoskopiu, ktoré ma budúci rok opäť neminú.. atď.. následne mi zistili dve vrodené poruchy zrážania krvi a veľký nábeh na crohnovu chorobu, ktoré boli vraj príčinou + antikoncepcia.

Z dôvodu že už musím užívať aj Pentasu ktorá sa s warfarinom bije mám krv opäť hustú a dávky sa musia, pri pravidelných kontrolách navyšovať. aké dávky beriete ostatný, koľko mg? O warfarine som už počula všeličo, nemáte niekto skúsenosti s užívaním iného lieku na riedenie krvi?

N-ika

evina- treba najprv zvazit ake mas v dosledku embolie nasledky a problemy a ako ta to obmedzuje v praci.
Lebo na samotnu emboliu sa ID nedava. Ale ak mas v dosledku toho nejake zdravotne problemy ktore ta vyrazne obmedzuju pri praci tak si o ID zaziadaj.
Podla prilohy pre posudzovanie invalidity mas narok na "ciastocny" invalidny vtedy, ak mas znizene plucne funkcie o 2/3 oproti zdravym ludom, ak sa prejavuje tazka dychavicnost uz pri pomalej prechadzke a vystupu na 1. poschodie.

RNG

Warfarin nerozbija krvne zrazeniny, len riedi krv a redsia krv vytvara menej zrazenin.
Nattokinazu alebo serrapaptazu mozes brat cely zivot bez akejkolvek ujmy na zdravi.

evina1909

v r.2009 som prekonala emboliu rok som bola na warfarine a teraz sa mi vrátila..vyzerá to na liečbu do konca života..je možné žiadať čiastočný invalidný? stretli ste sa s tým niekto? veľa ľudí mi to odporúča no je mi trápne sa to spýtať Dr..nakoľko nie som s tých čo by sa mi nechcelo robiť ale predsa zdravie je prednejšie..dakujem za rady a odpovede