Dlhé vlasy

Príspevok v téme: Dlhé vlasy
Orihime

Mám dlhé vlasy. A chcem sa opýtať, že aká dĺžka je hraničná, aby si ľudia o mne nemysleli, že som exot, alebo proste hraničná dĺžka vlasov, aby vyzerali kultivovane. Cítim sa trochu divne, lebo všetci majú na hlavách také kreatívne účesy, rôzne dĺžky, vyžehlené, natočené, prestrihané, melíry, prelivy, afro, číro a milión ďalších vecí. Mám pocit, že som nemoderná, no na druhej strane sa mi moje vlasy páčia. Ale nechcem byť totálne abnormálna, takže by som chcela vedieť, kedy vlasy ostrihať. Inak keď som si vlasy zmerala, tak mali 107 cm. Za príspevky ďakujem.

portas25

ja mám vlasy skoro 130 cm dlhé, občas si pripadám trošku ako ten exot, ale inak v pohode, nechaj si dlhé :)

8sisq_a8

no ja by som ti poradila aby si si okoloo tychn 30cm odstrihla samozrejme ze sa mi pacia dlhe wlasy a nie az take metrove takze radsej si ich podstrihni =D

ojka

no ako vidíš, každému sa niečo iné páči, sto ludí, sto chutí,... ja mám tiež dlhé rovné vlasy ale zasa určite nie také ako ty (: ale mne by sa určite pačili....takže ak nemusíš, zbytočne nestrihaj, nefarbi, žiadna chémia (: v dnešnej dobe to je veru vzacnost... ale padla tu dobra rada, sem tam končeky vlasov podstrihnut, aby neboli rozštiepené (: každý je originál aj "s tym čo má na hlave", tak načo "opakovať" po iných, hlavne, že sa pačia tebe...

Deee

mne sa velmi pacia dlhe vlasy, aj kvoli tomu, ze moje narastu len po lopatky a viac uz nie, takze vzdy si s obdivom popozeram zeny, co maju krasne dlhe vlasky...myslim si, ze jedine kriteriu je mat zastrihnute konceky, aby to aj nejako vyzeralo, aby aj vlasky boli zdrave, juj co by som ja dala za to mat vlasky po pas hmmmmm

NighT_iLLuSioN

Čo ja viem, páčia sa mi dlhé vlasy ale až taký extrém? Maximálne pod lopatky. Dlhšie sa mi už zdajú také... neviem... divné... proste sa mi to nepáči. Mne by už isto zavadzali... a všade lietajú, a musia aj veľmi padať.. ale ak ich máš krásne, zdravé, nevidím problém si ich nechať... ale ak si ich nechceš strihať, volila by som aspoň strih dopostupna, prípadne ofinka, nejak oživiť... Obyčajné, rovnako dlhé vlasy, navyše ak sú rovné sú podľa mňa totálna katastrofa... ale ak sú kučeravé, tak super =)

titi899

No ver tomu, že to závisť nie je. Aspon z mojej strany by nebola. Ja osobne mam polodlhe vlasy a chcela by som ich mať ešte dlhšie,ale vlasy, ktoré už siahaju po zadok sú podľa môjho názoru len na obtiaž. Umývať ich a nechať vysušiť musí zabrať veľa času.

Orihime ak by si si nechala vlasky kazdy mesiac podstrihnut o taký centimeter alebo dva,nič by sa nestalo,nemala by si polamane končeky /neviem v akom stave ich mas tera/. A pokiaľ sa nechceš cítiť abnormalne,tak existuje vela účesov, pri ktorých by si si nemusela radikalne skrátit vlasy. :)
Môžeš si účes oživiť ofinkou,alebo sa ostrihať na postupku, prípadne oživiť farbu vlasov melírom alebo inou farbou, môžeš skúsiť henu, ak nechceš vlasy vystavovať chémii.

Existuje veľa možností, tak držím palce pri výbere. :)

Magy

Kym nemusis, nic s nimi nerob, nenic ich chemiou a najme.. NESTRIHAJ!!! Take dlhe vlasy su dnes velka vzacnost, ver ze to, ze na teba ludia pozeraju divne je najme zavist.