NETESIM SA A HANBIM SA, ZA TO ZE SOM TEHOTNA

Príspevok v téme: NETESIM SA A HANBIM SA, ZA TO ZE SOM TEHOTNA
proso

ahojte kocky, odpustte, ze toto musim pisat, ale je to pravda a neviem s nou uz dalej zit. mam 25 rokov, som v 22.tt. a som vydata. K tomu vsetkemu aj studujem na VS. A som tehotna. Hanbim sa za to, netesim sa. Je mi zle z toho, ked vidim ako zo dna na den rastiem a priberam. Zacinam sa postupne hnusit sama sebe, je to najma vahou. Cely zivot som sa snazili udrzat si nejaku vahu a ked teraz kazdy den chodia okolo mna ludia aj kamaratky so slovami "ako sa pekne zagulatujes, zaoblujes, ako to rastie brusko", je mi z toho strasne zle. Hanbim sa za to. Stale sa v duchu pytam, co tym vsetci myslia, ci priberam len na bruchu, alebo myslia stehna, zadok, vsetko ostatne. najlepsie mi je doma v posteli kde ma nikto nevidi. hanbim sa vyjst von, kde maju vsetci stale nejake poznamky. zatial som pribrala 4kg ale mam pocit ze som ako vypasene prasa. vobec sa netesim ze som tehotna, viem, hovorim ako decko co nie je pripravene na materstvo ale ja naozaj neviem ako dalej. chcem byt pekna, chuda. chcem pribrat len na bruchu, ved o tom je tehotenstvo. porovnavam sa so vsetkymi tehotnymi co poznam, mam pocit ze vsetky pribrali menej a vyzeraju krajsie nez ja. chcem mat stale pekne stihle nohy a zadok a nie sa tlacit v napasovanych rifliach. prsia som mavala jednotky, teraz mi ovisaju tak ze si ich citim na kozi a nie som na to zvyknuta, ak to tak pojde dalej, budem sa citit ako dojna krava. prepacte ze som taka uprimna, ale uz som to musela niekomu napisat, lebo dnes som skoro vyletela na kamaratku ked povedala "ako sa zaoblujes...". prerevala som cely vecer... co mam robit?

uhlie

Podla mna by si tiez potrebovala psychiatra. Chorobne sa zaoberas svojim vzhladom a na nic ine a na nikoho neberies ohlady.

strach

proso chcela si pocut nazor tak kazdy ho napisal tak ako to citi niekto ta vie pochopit niekto ako ja nie.Co je na tom zle a nikto sa tu nehada a co si tu cakala ze ta kazdy bude lutovat alebo co? pomaly kazda tu je matka ale hanbit sa ze si tehotna ze priberas tak malo kto to pochopi tak si si mala adoptovat mala by si stale idealnu postavu a bez komplexov ale ty tiez pochop nas je to dost hakliva tema a ani ja ta nesudim aj ked neviem to pochopit chcela si pocut nazor tak sa teraz neurazaj kazdy reagoval inak je natom nieco zle ale tvoja vec ale mat tvoje starosti.

proso

neviem, ako tuto temu ukoncit, ale prosim vas skoncite to. keby som vedela, ze to toto vyvolam, tak radsej drzim hubu. clovek sa chce troska vykecat a poradit a dostane sa mu len odsudenia. dakujem pekne. mam pocit, ze niektore tu vobec nechodite s pochopenim, snahou porozumiet a poradit ale s lupou, ci najdete dalsiu choru babu, ktoru riadne skritizujete a odsudite. nehram sa na dokonalu, viem, ze mam problem, ale nemyslim si, ze toto som si zasluzila. prosim prestante. vam ktore ste ma podporili dakujem.

meggy10

tripi este vela si vynechala...toto mam najradsej kazdy ma svoj nazor a nikdy sa nezhodnu niekomu sa paci bile inemu cierne ja keby som napisala ze ruzove, tak oni napisu, ze nie lepsie hnede a vzdy to je tak.

lleilla

lahko sudit....hormony tiez robia svoje a ak som dobre citala,proso ma skor problem sama so sebou,nie so vztahom k svojmu dietatku,ako sama napisala,male miluje uz teraz

RosaliaN

´´proso ´´

SI NORMALNA ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ODPORUCAM BEZ SRANDY DOBREHO PSYCHIATRA ....TY SI NEZASLUZIS BYT MATKOU CHCELA BY SOM TI VIDIET VYRAZ TVARE KED SA TO MALE NARODI A POZRIE SA NA TEBA ....SI HROZNA ZENA !!!!!!

tripi

:D no ved meggy .....a ako som si všimla v mnohych temach,hlavne tie dve,co som menovala v predoslych prispevkoch :D