NETESIM SA A HANBIM SA, ZA TO ZE SOM TEHOTNA

Príspevok v téme: NETESIM SA A HANBIM SA, ZA TO ZE SOM TEHOTNA
proso

ahojte kocky, odpustte, ze toto musim pisat, ale je to pravda a neviem s nou uz dalej zit. mam 25 rokov, som v 22.tt. a som vydata. K tomu vsetkemu aj studujem na VS. A som tehotna. Hanbim sa za to, netesim sa. Je mi zle z toho, ked vidim ako zo dna na den rastiem a priberam. Zacinam sa postupne hnusit sama sebe, je to najma vahou. Cely zivot som sa snazili udrzat si nejaku vahu a ked teraz kazdy den chodia okolo mna ludia aj kamaratky so slovami "ako sa pekne zagulatujes, zaoblujes, ako to rastie brusko", je mi z toho strasne zle. Hanbim sa za to. Stale sa v duchu pytam, co tym vsetci myslia, ci priberam len na bruchu, alebo myslia stehna, zadok, vsetko ostatne. najlepsie mi je doma v posteli kde ma nikto nevidi. hanbim sa vyjst von, kde maju vsetci stale nejake poznamky. zatial som pribrala 4kg ale mam pocit ze som ako vypasene prasa. vobec sa netesim ze som tehotna, viem, hovorim ako decko co nie je pripravene na materstvo ale ja naozaj neviem ako dalej. chcem byt pekna, chuda. chcem pribrat len na bruchu, ved o tom je tehotenstvo. porovnavam sa so vsetkymi tehotnymi co poznam, mam pocit ze vsetky pribrali menej a vyzeraju krajsie nez ja. chcem mat stale pekne stihle nohy a zadok a nie sa tlacit v napasovanych rifliach. prsia som mavala jednotky, teraz mi ovisaju tak ze si ich citim na kozi a nie som na to zvyknuta, ak to tak pojde dalej, budem sa citit ako dojna krava. prepacte ze som taka uprimna, ale uz som to musela niekomu napisat, lebo dnes som skoro vyletela na kamaratku ked povedala "ako sa zaoblujes...". prerevala som cely vecer... co mam robit?

jajka001_

ja som pribrala 20 kíl a aj som ich zhodila. a vdaka tehotenstvu som si konecne uvedomila, ze fakt som chuda. vies ked naberies take mnozstvo a potom schudnes tak ten rozdiel je obrovsky.

jajka001_

ty si bola ako decko tucna a smiali sa ti? teraz sa bojis ze zasa sa ti budu? to je hrozne detinske, robia to deti, dospeli ludia nie - az na nejake vynimky. uvedom si ze zdravie je na prvom mieste. mas slabe sebavedomie.

datelinka

fettucina, tak preto si sa pytala, ako rychlo sme schudli po porode :-)
vykasli sa na to vsetko, v tebe kvitne novy zivot. boze, ako ja som si uzivala tehotenstvo, keby sa dalo, chcela by som to este zazit, citit pohyby, ckanie, vystrajanie toho drobca, a potom aj slastne uspokojenie, ked sa utisi a odpociva :-) nadhernych 9 mesiacov, kedy ste v takom uzasnom tesnom spojeni s plodom!
si sebec, ked beries svoj plod, svoje geny ako votrelcam, ktory ti kazi postavu.
prebud sa a uzi si ten nadherny cas.
ja si pamatam, ako mi chlapci z partie prezradili, cim sa zabavaju na ulici - bodovali zenypodla krasy od 0 do 100. a predstav si, pojasenci, nikdy by som to na nich nepovedala, KAZDA TEHOTNA zena dostala vzdy plnych 100 bodov!
ale ty budes krasna, len ak budes hrda na seba a na to, co z teba a tvojho partnera vzislo, hadam aj z vasej lasky.

lleilla

pred tym ako si otehotnela,si mala iny postoj k babatku a tehotenstvu?Vies,teraz sa musis prestat zaoberat tak sebou,mas zodpovednost o to male,ono je dolezite teraz,nie tvoje Kg a cm...

jajka001_

to je strašné ty si anorekticka či čo? nie si zrelá na dieťa. ako sa mozes hanbiť za to? teš sa, je to chvila, kedy mozeš beztrestne priberať. tehotné zeny su krásne, ak sa tešia teda, a nie trapia takym niecim....toto je horor, v tejto anorektickej dobe, dufam ze to dieťa nechceš vyhladovať. ked sa budes chovat normalne nebudes mat problem schudnut.
a je dost mozne ze konecne vyzeras dobre, preto ti to tolko ludi hovori !!

karioll2

pokusit sa konecne co najrychlejsie dospiet,prestat stresovat dieta a riesit naozaj vazne veci.pripadas mi ako 15 rocna so zakladnou skolou