preco muz odmieta sex?

Príspevok v téme: preco muz odmieta sex?
cosnim

Moj muz odmieta sex. pred par mesiacmi som rodila, zaujem stratil ked som bola v piatom mesiaci no ani po porode sa mu do toho nechce. tvrdi ze ma lubi, ale nie je prave sex u muzov hlavnym prejavom lasky?? ked ma lubi preco sa ma nedotkne? ani ma nepohladka, nic, pusu len taku ako brat sestre... chape to niekto? lebo ja fakt uz neviem co si mam mysliet, a ked sa ho spytam, povie ze je unaveny... je pravda ze vela pracuje, ale ja sa tiez cely den nezastavim a chut na sex mam...

Denz

cosnim- skus sa s nim porozpravat....
s laskou k tebe to nebude mat spolocne...
urcite ta stale lubi,len....
treba si to vysvetlit a povedat mu,ze to vase babatko vas spojilo este viac a milujes ho o to viac.

cosnim

to skor ja mam taky pocit. vsak ja ho uplne ocividne zvadzam, pytam sa ho ako sa ma, vsetko, vidime sa tak dve hodiny denne ked pride z prace a po celom dni s dietatom som stastna ze je doma a venujem sa mu furt, no dnes rano ma to uplne dojalo ked sa polhodinu lucil s malym a mne len tak cau od dveri povedal, pusu keby si nevypytam ani nedostanem. teraz vidim ako to tu pisem ze to tak vyzera ze uz do mna nie je, co? tcha, mozem zrusit temu, kebyze viem ako sa to robi.