mam velky problem,viem to

Príspevok v téme: mam velky problem,viem to
hellkaa

ahojte.Uz dlksi cas mam problem ja a moje stravovanie.Vsetko to malo co zjem tak mam hned vycitky,casto pouzivam aj prhanadla.Uz neviem co to je normalne sa naobedovat.Ked ziem daco co sa mne zda viac napriklad banan,tak dokazem mat obrovske vycitky ktore ma casto vedu az k placu.Ja nechcem,ale nedokazem to.Viete mi niekto poradit prosim ak ste tiez presly niecim takymto.Dakujem Vam moc.Chcem pomoc tu,osobne o tom nedokazem hovorit aj ked by som moc chcela.Idem s toho zosaliet.Nezjem daco bez toho aby som nepozrela kolko kcal to ma.Jem ozaj pomerne dost malo lebo sa bojim ze velmi priberiem.

hellkaa

Tinusiceeek mas teraz zdravotne problemy?Kvoli prehanadlam?Uzivala si ich dlhodobo.Ja si poviem ze to svinstvo nechcem vidiet ked mam krce ze neviem co mam robit,ale potom to spravim zasa.

Denz

hellka- prave si ho...ten rozum dostala:)
Uz to,ze si si to plne uvedomila a to,ze to chces riesit....je fajn:)
tak sup k lekarke...a zdravy zivot bez problemov zelam :))

hellkaa

Dakujem vam vsetkym urcite sa musim k tomu odhodlat a ist,viem to.Posledne dni si to velmi uvedomujem.Ja mam tiez normalnu vahu mam 164 cm a 47-48kg,mam 21 rokov.Uz by som aj rozum mohla dostat.Tymto trpim tak rok a pol.

hellkaa

Dakujem vam vsetkym urcite sa musim k tomu odhodlat a ist,viem to.Posledne dni si to velmi uvedomujem.Ja mam tiez normalnu vahu mam 164 cm a 47-48kg,mam 21 rokov.Uz by som aj rozum mohla dostat.Tymto trpim tak rok a pol.

Tinusiceeek

ak ti mozem este poradit, tak si vyhladaj na nete nejakeho bezplatneho psychloga. Chod k nemu, bude sa ti to lahsie riesit a nebude o tom nikto vediet..
Neviem kolko mas rokov.. ked pod 18, tak by ta mohli dat do nem. bez tvojho suhlasu rodicia, psychiater atd.. ale psycholog nic nemoze!!! akurat ti pomoct..
Anorexia je velmi zavazna porucha, mas vsetky jej priznaky.
0,5% zien si dokaze pomoc samych zbytok nie.
Anorexia neznamena len podviziva! Ked som bola v nem. tak tam boli 2 dievcata s normal vahou a prechadzali tym istym ako ty.
Pleas vyhladaj toho psychologa.

Tinusiceeek

A este som pocula, ze clovek koly tomuto moze dostat aj zlatu zilu. Je to neskutocna bolest a musi sa to operacne riesit. Predstav si, ze by si musela ist s takymto niecim do nemocnice.
Mne sa to nestalo, ale znamej ano.. Neskutocne sa hanbila..