Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam na školu?

Príspevok v téme: Kam na školu?
marikasa

Moja dcéra chodí do 9 triedy ZŠ,do teraz chcela ísť na hotelovú akadémiu...ale zrazu si zmyslela že chce byť psychologičkou pre deti.Preto by som chcela poradiť na akú školu alebo od akej školy sa má odraziť,aby bola psychologička.P.S.(chce ísť na výšku napr. do Nitry,ale nevieme kde má ísť na strednú)...ďakujeme za radu:)

poipoi

Gymnazium. Aj z gymnazia ma problem sa clovek na psychologiu dostat, nie to este z inej skoly. Ja studujem psychologiu a u nas je len jedna, co nema gymnazium (ma obchodnu akademiu). Pedagogicka jej ani zdaleka neda zaklady pre studium psychologie.

jenny6

Bud na pedagogicku alebo gymnazium, nic ine u nas asi ani na vyber pre toto nie je. Skor by som odporucala gymnazium, ziska tam lepsi zaklad a je to tiez lepsia volba, ak by sa este pocas tych 4 rokov rozhodla pre nieco ine a psychologicka pre deti by ju omrzela, z gympla sa zaklad na akukolvek vysoku skolu.

marikasa

Ona rozmýšľala ísť do Lv na pedagogickú akadémiu a potom do Nitry na fakultu Konštantína filozofa-odbor psychológia...ale chceli sme vedieť či da dá ísť inde ako na pedagogickú?ďakujem za odpovede:)

zuzic

daj ju na gympel. tam sa rozhodne, teda ak na to ma, ak sa tazsie uci tak zas aby tam netrpela a ledva preliezala. ale ak na to ma tak ju tam daj ulozi sa jej to v hlave a rozhodne sa. ja som z nr a rozmyslam na aku skolu do nr chce ist? dokopy tu nic neni:)

malaalam.

podla mna gymnazium, tam dostane vseobecny prehlad. Na psychologiu potrebuje aj biologiu, na prijimackach je aj matematika, tak gymnaz. bude najlepsia volba

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.