jazvycky po akne

krasavica

nO VOLAL SA NORMALNE ZE TIAL, BOLA TO TAKA BIELA TUBA A ORANZOVYM TAM BOLO NAPISANE, ZE TIAL, NEVIEM, JA SOM HO TIEZ ZHANALA TUSIM CEZ NEJAKU LEKARNICKU ALEBO CO, LEBO HO BOLO TAZSIE DOSTAT, NIE, ALE ZASA MALA SOM JAZVY, ALE NIE JE UPLNE HLBOKE, TAKZE ALE KEDZE SOM MALA SILNE AKNE A MUSELA SOM BRAT AJ ROACCUTAN, AK TO POZNATE, TAKZE TVAR MI POTOM ZOSTALA DOST POZNACENA, NO MNE TO FAKT POMOHLO ALE BRALA SOM TO ASI ROK A POL, SPYTAJTE SA KOZNEJ, JA NEVIEM, CI TO BUDE POZNAT, ALE JA SOM SI TO NENAORDINOVALA SAMA, MNE TO FAKT ODPORUCILA KOZNA A FAKT MI TO POMOHLO.

lauraa

Krasavica, prosim ta ako sa presne vola ten krem alebo od akej je to firmy, lebo to nemozem nikde zohnat... nasla som rozne "tialy", ale ziaden nebol na celulitidu.

....

mila krasavica,to ako vazne? mam to kupit?ale nie ze mi to uskodi..ja mam tiez jazvicky,akoby sa nevytvorilo dost spojivoveho tkaniva a tak mam take fliaciky po akne,lebo si do vsetkeho rypem!
mily robo,opytal si sa na to koznej? zaujimalo by ma to,co ti na to povedala,schvaluje to?:).. hmm

E l á n i s t k a

... daj na prírodnú medicínu skús šwédske kwapky potieraj si ranky teda tie jazwyčky každý wečer a uwidíš bude parádička wer mi wlastná skúsenosť ... ak budeš chcieť wedieť wiac daj mi wedieť ... awojky

krasavica

ahoj, ja som tiez mala, ale kozna mi odporucila TIAL krem, j to krem na celulitidu na zadku, takze som sa spociatku bala, ale teraz to absolutne nelutujem, dostat ho v lekaqrnach, stoji okolo 300 Sk, ma dost velky objem, asi po roku pouzivania mi uplne zacelil tvar a mam ju ako babika.Takze ziadny laser ani nic som nemusela postupit.

miminka

ahoj, teraz to písala vonkajsiavyziva v téme peeling tváre, že pomaly zmiznú, ale musíš na to dačo používať. najlepšie aloe!!!