pacia sa vam saty??

esscada

Dee dakujem, vidim ze mas styl, ze sa vyznas :) Dobry napad. Tie ramienka asi dam prec, ja mam male prsia, preto mi ta aplikacia hore na satach pride vhod, pod ne by som si dala este prilepovaciu podprdu.
Titii, praveze, ani nerozsiruju, sedia velmi dobre na pocudovanie :D
Meggy na prvy pohlad sa mi tiez veelmi pacili :))
Ja si idem vybrat ine satocky a tieto si necham len tak, ved ich nikdy nie je dost. Nemate nejaky typ na Silvestrovsku party? Nech su aj trocha sexy :))

meggy10

mne sa pacia take mladistve, svieze, ale kazdemu sa paci nieco ine a boky by mali byt zvyraznene ved vtedy si zena!

Deee

sikovna krajcirka tam napcha aj podsivku :-) ja som si na promocie kupovala saty, nasla som kraaaaaasne saty, teda latka nieco nenormalne super len strih siat bol otrasny, ale aj tak som ich kupila, krajcirka mi ich presivala vyse tyzdna, ale ked som odchadzala neverila vlastnym ociam co z toho dokazala vytvorit, takze ak sa ti pacia mozno sa staci troska pohrat s upravou, co ja viem, ramienka z tychto urcite prec (predpokladam, ze sa daju aj dat dole a k tomu zlate alebo tmavohnede doplnky, saty su sami o sebe dost komplikovane takze skor uberat ako pridavat

Deee

podla mna si popozeraj obrazky siat na internete, vyber si jedny, ktore sa ti pacia, pobehaj metrove textily a kup si nejaku prekraaaaasnu latku a daj si ich usit, zaplatis trosku viac, ale budu jedine a presne podla tvojich predstav, ja uz to inak ani nerobim, nosim 34 a najst take mini saticky je u nas...na "dalekom vychode" priam zazrak, vzdy vsak kladiem velky doraz na latku, aby bola skutocne kvalitna, potom staci aj jednoduchy model a saty su super

esscada

deee, presne tak, su "lacne". Bola som zvedava, ja by som si kludne zaplatila aj ommoho viac, lenze tu v Ba nic nie je a cez internet clovek caka aj mesiac. Tieto asi predam :(

Deee

escada, spolocenske saty za 26 € podla mna az pridu domov postou zistis, ze material nezodpoveda kvalite, ktoru vidis na obrazku, vacsinou sa to robi tak, ze prve modely sa nasiju a nafotia z kvalitnych materialov a potom sa sije lacna velkovyroba...tak len daj pozor, rovnake saty najdes aj na paradnica.sk, alebo mimibazar.sk

esscada

jajka dakujem za nazor :), tak rada by som nasla vazne pekny kusok :) Taky co sa paci vacsine. Leila, neprezeniem :)