Suchy kasel

Príspevok v téme: Suchy kasel
matador

zdravim, asi pred troma tyzdnami som dostal chripku alebo nieco take doktorka my predpisala antibiotika a sirup na kasel a tyzden som si polezal doma...horucy prestali aj opuch hrdla...ale od vtedy ako som sa "vyliecil" mam uz asi druhy tyzden suchy kasel ale stale a v poslednej dobe ma uz z toho aj napina .... problem je v tom ze si nemozem dovolit zase chybat v praci tak ci nahodov nevie niekto co by na ten kasel zabralo....vyskusal som uz aj hedelix a nic...

[zruseny12]

...na suchy kasel je dobre aj ROBITUSSIN-na suchy a drazdivy kasel/aspon mne pomaha/
a caj z REPIKA...
a presne ako pise FOFa doma mat vlhky vzduch a trochu vetrat...
a pit vela vody,aby bolo hrdlo stale vlhke...
VELA STASTIA

Fofa

Vyskušaj niečo na spôsob prírodnej liečby alebo zmen ovzdušie napr. výlet do vyššie položených hôr.
Odporučam urobiť upravy v spálni, vlhkosť vzduchu sa da ovplivnit a môžeš vymeniť tapety alebo staré stierky za ekologické na báze ilu, je to novinka práve pre svoje dobré vlastnosti.

Fofa

jajkafr

matador
skús si nasadiť antihistaminika (Claritine, Zodac) 10 tabletové balenie dostaneš aj bez predpisu na utíšenie kašľa sú antitusiká (Kodynal, Kodein...) ale tieto lieky sú len na lekárky predpis, ale skús sa opýtať v lekárni či nemajú niečo aj bez predpisu... na tvojom mieste by som si však našla trošku času a navštívila lekára môže ísť buď o nedoliečené ochorenie alebo o astmu určite to nezanedbaj