Som vydata. A zalubila som sa...

Príspevok v téme: Som vydata. A zalubila som sa...
hnusenica

Mam 24 rokov, som dva roky vvydata. Mame bezproblemove manzelstvo a lubime sa. Ale... Bola som v nemocnici, kde som sa liecila z uzkostnych poruch. Tam, na psychiatrii, som sa spoznala s uzasnym muzom, ktory je slobodny. Nikdy som svojho manzela nepodviedla, ale to, co som pocitila k tomuto muzovi, bolo nieco strasne silne. A obojstranne. Boli to len bozky a objatia, nic viac. Myslela som si, ze je to len chvilkove poblaznenie, ze mi chyba manzel, tak on bude akousi nahradou, kym ma neprepustia z nemocnice. Zial, nie je to pravda. Som strasne zalubena. I on. Hovori, ze to musime skoncit - ze som vydata... Ja si to uvedomujem, ale moje city k manzelovi ochladli. S "milencom" sme v neustalom kontakte, chystam sa ho navstivit... Poradte, co robit... Ja uz neviem.

hnusenica

Jej, moja stara tema :)
Citam, ze som to vtedy naozaj povazovala za problem. Ale vec sa ma tak, ze po prichode z nemocnice som ho este asi 2x navstivila, ale uvedomila som si, co mam doma. Pravdu povediac nic o nom neviem uz dva roky. A moja uzkostna porucha je tiez prec:)

Manzel ma podrzal a cas vsetko vyriesil.
Dakujem za zaujem:)

extra

čítam príspevky mužov,žena si problem najde ak by aj nebol,tento príspevok z 2009 písala žena ktora sa lieči na psych.problemy v 22 rokoch a teda potrebuje lasku a s niekym si rozumiet a citit že ju ma rad taku aka je,lebo kto ma rad ženu ktora sa psych. sype ktory muž znesie hysterku,iba ten čo ju ma rad taku aka je a to zistila dufajme už aj sama

evik1

NO VIDíTE OSPRAV.SA,MYSLELA SOM AKTUáLNU TéMU,ALE TADA MôžE SA Tá HNUSENICA OZVAť,VED Tá RADA BOLA UNI,DOBRE PíšETE,NEZDUPKAť-ROZPRáVAť SA RIEšIť,JO JO,AK SA Dá.

alenka_maxova

debilko, ano...toto co opisujes je nesmierne caste a tak velmi oblubene u zien :) Ale tak isto poznam pripady, kedy je ten vztah naozaj bez problemov a tie zenske si tak ci tak musia ten problem najst! Bohuzial sama som do toho z casu na cas sklzla, ale cosi vo mne sa okamzite tomu vzoprelo. Naco hladat problemy tam kde nie su? Ked som nahodou v mojom naozaj bezproblemovom vztahu zacala hladat hovadiny, co by som partnerovi vycitala, okamzite som si "strelila" pomyselnu facku...Nie kazda zenska sa vsak dokaze uvedomit. Vid priklad zakladatelky temy (hoc je to tema z 2009) :D

debilko

prečo?
pokiaľ majú čo treba a sú ok tak je to ok
zmena nastáva zvyčajne vtedy keď sa vyskytne nejaký prvý väčší problém
a je omnoho ľahšie ho vyriešiť s niekým iným?:)
to je to , že ludia zabudli rozprávať o veciach ktoré ich trápia a ubíjajú majú pocit, že by tým u okolia stratili asi kredit a považovali by ich za slabochov?:)

takto je to asi ľahšie namotať sa na niekoho kto sa práve v tej chvíli ocitne pri nich a je milý?:)

alenka_maxova

a inak...preco zeny v bezproblemovych (aspon podla nich) vztahoch a manzelstvach vyhladavaju inych muzov a su nespokojne? Jasne, robia to i chlapi, ale toto je asi 150 tema o tom, ako ma zena doma VSETKO co potrebuje, miluje svojho muza, a aj napriek tomu nie je stastna. To uz sa vazne nevieme zmestit do koze? Ó, anoo, stereotyp vraj ubija....Prd makove. Aj s jednym clovekom moze byt zivot krasny, zaujimavy, plny rozkose, hravosti, novych veci...Ale to sa najprv musia obaja snazit a chciet to :) Vztah nie je o tom, ze ho zacnete a potom budete dako prezivat. O vztah sa treba starat...