Ach ta mastna plet, vyrazky

Príspevok v téme: Ach ta mastna plet, vyrazky
Lisaaaaasa

Ahojte uz som totalne zmetena aymi pripravkami a podobne si ju mam cistit,chodila som aj ku koznej ona povedla,ze sa to zlepsilo,ze uz nemusim chodit staci pouzivat pripravky z lekarne dala mi aj vzorky su dobre la roche posay gel aj pletova voda a bioderma krem,lenze kebyze si kupim tieto 3 veci tak tam necha asi 50€,tak radsej som si kupila sirove mydlo kazdy vecer si s nim budem cisiti plet a citam ze aj konopny krem je super.a dva krat za tyzden pouzijem obycajnu masku baela podla mna je jedno aka znacka ale dobre to stiahne pory,vsetci co maju problemy s pletou zistili,ze klasicke debiliny ako garnier nivea clean and clear nepomahaju,treba fakt vela pit ovocie,orechy sem tam zihlavovy caj pit,zelenina este:)a mozno daky zinok alebo nieco,proste to treba prirodne ist na to nie chemikalie pchat,podla mna je najlepsie ani make-up nepouzivat lebo aj ten skodi,su tam len chemikalie

Lisaaaaasa

dva krat denne masku?ved to je vela?staci 2-3 krat do tyzdna,no na lesk mne pomaha balea cistiaci gel,neskor si kupil la roche,a sirove mydlo a potom dam skinoren,toto robim rano aj vecer,neviem vobec aky krem mam pouzivat na moju plet aj s vyrazkymi a mastnotou a kedy?ked mi kozna povedala,ked beriem skinoren takto sa mam starat o plet,a cierne bodky mam na nose to neviem ako sa mam toho zbavit a vacsinou sa mi vyrazky robia na brade a okolo a este aj pri nose na obidvooch stranach na cele uz nie,

dionee

cistiaci gel zmyjes, ale nevravim ze nema ucinok, pletovu vodu uz nezmyvas, a krem tiez nie. Najucinnejsi bude iste krem, pangamin ma aj krem.

Levica weron nepisal matnit - ani mastit, on pisal matit:DDD Preklep, iste myslel tiez mastit

swistica

no a praveze mne v lekarni povedali ze najdolezitejsi je cistiaci gel a krem, a na pletovej vode uz zalezi ovela menej

dionee

hej , levica ma pravdu. Aj ta kozmetika s pangaminom pise: Znížené percento alkoholu (bežné kozmetické vody majú 10-15% alkoholu, PLEŤOVKA len 5%)
A tiez je to urcene na mastnu knoznu plet.
Nepoviem keby si natres niecim alkoholovym samotnu vyrazku aby si ju vysusil ale celu plet radsej nie.

levicaaaaa

Weroon: s tou pleťovou vodou s alkoholom nesúhlasím. a už vôbec nesúhlasím s výrokom, že sa pleť na obranu začne matniť.

ak mastnú pleť nadmerne vysušujeme (a pleť. vody s alkoholom to robia) pleť sa začne na obranu viacej mastiť.
Netreba zabúdať na jeden dôležitý fakt: Aj mastná pleť potrebuje hydratovať !

dionee

www.pangamin.cz
kvasnicova kozmetika
Ja uzivam algamin, priatel pangamin ani jeden sme nepribrali ani nemame zvysenu chut jest.
Treba vyskusat ak zbadas zmeny v hmotnosti , tak to vysadis alebo znizis davku.

Weroon

predovsetkym by si nemala pouzivat pletovu vodu kde je alkohol,ta sposobi ze sa plet zacne \" na obranu\" matit este viac, dobre su cistiace gely, a aspon 2X tyzdenne si davat stahujucu masku.Super vec je napriklad maska z kaolinu alebo klasicka gafrova:) netreba sa zruinovat nakupom kozmetiky, ak tak je to vacsinou( az na vynimky)iba reklamny oblb:)))teda tolko k mastnej pleti.ak su aj vyrazky, ale nie cierne bodky- myslim tie zapalene tak velmi zalezi na tom kde sa vyhodia. Ak na cele, dekolte- to su hormony, ak na brade okolo ust- travenie, zaludok, a na licach, pri usiach, to je pecen... takze vyrazky si mozes preliecit osetrenim , ale ked je tam nejaka vnutorna pricina, vyhodia sa znova..zalezi velmi na tom, co papame:)

Lisaaaaasa

fuha ten pangamin je dost dobry,ako som si dala do googl:)v lekarni to dostnamem?bez predpisu?a prosim ta kolko stoji?a tu masku si ako robis?lebo nam v skole vraveli ze drozdie je super vec na vyrazky