nechce niekto psika?

Príspevok v téme: nechce niekto psika?
suzenka

ahojte,

jednej pani psika z BA sa narodilo 7 zdravych steniatok zlateho retrivera..bohuzial sa o ne nemoze starat a velmi rada tychto psikov daruje do dobrych ruk inak ich bohuzial s tazkym srdcom bude musiet dat utrati ak sa nikto nenajde :(

maju 8 tyzdnov..viacej informacii aj fotky steniatok budem mat zajtra alebo zaciatkom tyzdna

tak ak niekto planuje a ma rodiny domcek prosim napiste

dakujem

brieta

No keby pani pred mesiacom kym boli este malinke poslala po nete inzerat,urcite by sme si jedno zobrali ale pred 3 tyzdnami sme uz kupili,skoda,keby som vedela tak isto od nej zoberiem.Treba sa pytat hned ako sa narodia a nie ked su uz velke.

happi:-)

darika, moze to byt tak, ze ta pani to poslala svojim znamym, rodine, priatelom, ti to poslali dalsim znamym, rodine, priatelom, kolegom...a niekde v tomto retazci sa ocitla alzbee aj ja:-)

alzbee

darika: na vysvetlenie:) mne ten email poslala kamaratka, ktorej to poslala jej kamaratka, ktora ma toho znameho so steniatkami :D :D (ufff, zlozite vysvtelovanie:)) cize ten email vlastne stale koluje dalej a dalej...v podstate aj odo mna asi ta moja kamoska chcela, aby som ho poslala dalej mojim znamym, ale neposlala som, kedze fakt netusim, o akeho cloveka ide a takto sa po nete rozsiruju jeho udaje (telefonne cislo)...

happi:-)

aj mne ten mail prisiel, tie steniatka su nadherne, keby som mohla, hned si jedno zoberiem. Preposlala som ho dalej, tak dufam, ze sa niekto najde

darika

alzbee
a ako by cudzi clovek vedel tvoju mail adresu?Tak toto je na mna dost zlozite.To mi pride ako ti...hackary?Ako sa to pise?Nesmejte sa,ale...

alzbee

Nekoluje nahodou po internete aj email ? lebo mne akurat vcera prisiel email, kde dakej baby znamy ma niekolko steniatok zlateho retrivera a je ich 7kusov a aj na fotke vyzeraju byt uz take vacsie. Neposlala som ten email dalej, lebo su tam uvedene aj kontakty na toho cloveka a neviem, ci to smiem posielat dalej, ked fakt absolutne ani len netusim, o koho ide...kebyze mam nejak potvrdene, ze ten email sa moze posielat dalej, tak ho poslem, ale takto mi je to blbe...

suzenka

ja tu pani ani nepoznam..:( sestra mi oznamila ze sa len jedna o nejaku znamu jej priatela a ze ma 7 steniatok..davala aj inzeraty ale ze zatial sa jej nikto neozval...

ja nechcem aby sa tie steniatka dali zabit tak preto som skusila dat aj sem...

ci naaahodou niekto nezhana prave steniatko retrivera..