Kolko pijete ?

Príspevok v téme: Kolko pijete ?
lost

Samozrejme vody :)

Len tak ma to napadlo, lebo som tu videl ze niekto pije xyz litrov vody denne.

Totiz vacsinu dna sedim za PC a tak som priliz lenivy na to aby som chodil do kupelne kazdych par desiatok minut, alebo dokonca dole do kucyne. Je to dialka, a tak mam 2l flasu pri sebe na stole a kedykolvek ma to napadne, alebo obcas aj z nudy, si odpijem. Denne si ju napustim tak 3x, cize vypijem 6l, niekedy az 7-8 litrov.

No a teraz ani nie je take horko/sucho, tak neviem, nie je to priliz vela? :D

will51

agaven to ti nezavidim ze zvracias ja naststie zatial nie a dufam ze nebudem mna len napina ale nastastie nic viac...ja som dnes vypila zas len 400ml..

agaven

wili 51 som rada ze si napisal ja ties 500ml a kavu rano ked davam viac vyracam ju asi tak aj s jedlom tak nemozem moc nalievat willi ja mam chron gastrit. problem zo zaludkom sice malo jem a casto ale s tou vodou problem a aj ked ochoriem ja vraciam aj lieky a vedia to vsetci lekari a nic napchali ma vsetkym co existuje na zaludok a koniec

zuzic

will aj tebe krasne sviatky:) no a co uz spravime...ale asi moc psychiatricke nedoverujes nie?...ja ti poviem ze tymto ludom som nikdy nedoverovala...neviem preco..ja osobne som ich vlastne este ani nepotrebovala ale objednali nam ich do skoly a potom v nemocnici este pobehovali take specialne pedagogicky ci jak sa to vola a to bola hroza...neznasala som ich...a...ozaj skusala si aj tak ze len tak si polozis na stolik ten nechutny pohar a kazdu chvilu si len tak dve kvapky chlipnes? take onicom pitie len tak...

wildchild

denne vypijem 2 litre bylin.čaju (4 poháre po 0,5 l)

plus minerálka,káva, atd

ale nepiješ až príliš vela ?? ja by som potrebovala asi aj plienky kebyže pijem ako ty

lost

Cize akonahle sa ti voda dostane na jazyk, alebo do ust, tak mas z toho taku nechut ?

Ked si umyvas zuby, tak take nieco nepocitujes - pri vyplachovani ust ?

Kedze by to bola nechut zo samotnej tekutiny, tak by potom mozno ani sirup alebo take nieco velmi nepomohlo..

Asi by to chcelo nejak si navyknut na to vodu, ale ako :)

karioll2

na jedlo sa mozes aktualne vykaslat
nepitie je zivotne dolezite,ja neviem ako ti pomoct,mozem akurat robit co robim

will51

praveze chodim ku psychiatricke ale zeby to nejak pomahalo sa neda povedat...a úproblem so zaludkom mozne to asi je lebo aj malo jem..

karioll2

ak to je psychicky blok chod za psychiatrom,ak mas nieco zo zaludkom a tak,tak chod na interne
v kazdom pripade nebudes dlho zit pokial nebudes pit a nie je vobec podstatne,ci si smadny,raz za hodinu by si mal vypit 0.2 dcl vody.moč musi byt bez farby a zapachu
minuly rok som cital o jednom,co takto malo pil,zlyhali mu oblicky,mlady chalan,okolo 30 a do smrti bude chodit 4x tyzdenne na dialyzu