Kolko pijete ?

Príspevok v téme: Kolko pijete ?
lost

Samozrejme vody :)

Len tak ma to napadlo, lebo som tu videl ze niekto pije xyz litrov vody denne.

Totiz vacsinu dna sedim za PC a tak som priliz lenivy na to aby som chodil do kupelne kazdych par desiatok minut, alebo dokonca dole do kucyne. Je to dialka, a tak mam 2l flasu pri sebe na stole a kedykolvek ma to napadne, alebo obcas aj z nudy, si odpijem. Denne si ju napustim tak 3x, cize vypijem 6l, niekedy az 7-8 litrov.

No a teraz ani nie je take horko/sucho, tak neviem, nie je to priliz vela? :D

zuzic

bingham dievcatka uz spinkaju ja len tak zo sna:)) da sa faulovat:) a jak dobre hlavne ked mas dlhe nechty este sa doskrabes:) spoluziacky nosia gelove nadlepene tak vzdy si ich zlomia sa na tom dobre smejem:))keby bolo by fajn...
denz: je mi luto ze ta hnevam ved ja uz hnevam vsetkych okolo aj seba:(( no ja to zvladnem raz sa tam dostanem uvidis:( no uz sa ani nebojim ani jeho ako toho co mi povie...:( no nevadi ako bude tak bude nejak to zvladnem...tak dobru nocku:)
aj vam vsetkym:)

bingham

zuzic....,ale ban sme nedostali kvoli tebe.....to ze som sa ta zastal s denzom je normalne...., len sme to trosku rozvijali dalej....:DDDDD

pri baskete sa da dobre faulovat ???? no neviem neviem....

a si ma prekvapila som si myslel ze dievcatka uz spinkaju :))))

a neboj od tej 16 uvidis ako to rychlo ide.....mne ubehli 4 roky strednej ako jeden :))))

zuzic

bingham a ty si nepametas preco si dostal s denzom ban? lebo som sa zacala hadat...keby som nezacala tak kvoli mne nedostanete ban...a kolko ludi mi to hovori aj tu na fore...ale nechajme tak...no vies co mam proti futbalu?:) to ze je to obycajna okopanica:) same modriny potom:) keby si hral basket to je take elegantne, pekne si hadzes do kosa, dobre sa da faulovat:))
denz: dakujem ty si taky zlaty:) ale uz si to asi nemyslis..ked sa neviem niekam vysuchtat a stale sa bojim to nevyzera moc vyzreto:( ved ty vies o com hvorim...
juj will...mne by uplne stacilo keby som mala 17:) alebo trochu viac a studovala co chcem studovat...sa neviem dockat...

bingham

Zuzic vobec sa mi nepaci ako pises.....ved bud rada ze si mladuckaaaa.....a preco sprostaaa hmmm ??? uz si nepamatas ked sme ti s inkooo tipovali ooooovela viac rokov..., lebo si posobila tak vyzreto :)))))...a stale posobis....

hmmm...a co mas proti futbalu....:))

will viac .....musis viac....je to stale malo :))

will51

dakujem napodobne hadam zajtra bude lepsie :oDDnoo mas pravdu aj ja by som chcela mat viac..sice uz dospela som ale chcela by som mat uz po skole a pracovat konecne

zuzic

will ja tri deci:) tak si zablahozelajme will blahozelam:)
bingham ja nemozem za to kolko mam rokov:( tiez by som chcela viac a nemozem za to ze som mala sprosta:((