ct mozgu

cokoladka898

brala som dvoje atb na zapal, hrozila aj operacia no nastastie sa to zaobislo i bez nej. v pondelok mi robili eeg vysetrenie po spankovej deprivacii a vysledky maju byt do konca tohto tyzdna tak uvidim. potom sa rozhodne ci treba magneticku a lumbalku

cokoladka898

ako som dopadla?je to z toho ucha ale este sa to dalej vysetruje. som momentalne v nemocnici tak dufam ze to nebude nic vazne.

datelinka

cokoladka, praveze po LP sa zdrzis trosku dlhsie. po punkcii je totiz nevyhnutne lezat vo vodorovnej polohe 24 hodin a este aj potom sa sleduju postpunkcne tazkosti.
drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.

cokoladka898

na orl povedali ze to mam asi z ucha. neurologicka ma nevzala ze mam ist inde a to do svojho rajonu. bola som teda tam ale tam mi povedali ze mam prist skoro rano ze teraz ma nemohli vziat tak tam idem v stredu rano. mali by mi tam urobit mri a lumbalku. neviete kolko musim byt hospitalizovana kvoli tej lumbalke?staci ze tam rano pridem spravia to a na druhy den idem domov?

lleilla

lumbalnou punkciou neurolog ziskava likvor(mozgomiechovu tekutinu)na diagnosticke ucely-s mazgom to ma suvis asi taky,ze tato tekutina vyplnuje cely system dutin CNS a dostava sa i do centralneho kanalu miechy