ct mozgu

lleilla

cokoladka,naozaj bude najlepsie a najrozumnejsie,uz nejak ten den vydrzat,ale kozdopadne budem rada,ked sem napises,co budes mat nove v pondelok,urcite sa sem pridem pozriet

lleilla

ktory si vies vyhmatat,prepac za preklepy-ak mozem,kolko mas rokov a tu histiocytozu X ti nikdy nespominali-ja len koli tomu,ze eozinofilny granulom sa spomina prave pri nej napr

lleilla

ale ber to len ako laicke nazory,ktore mozu byt diametralne odlisne od tvojej skutocnej diagnozy-ake mas este problemy okrem bolesti a vytoku z ucha?Suvisiet to moze,processusu mastoideus je ten vycnelok,taky hrbolcek,za uchom,kroy si vyies vyhmatat

cokoladka898

dakujem a napis aspon co by to mohlo byt...som z toho riadne nervozna...kludne napis co si myslis a kludne sa opytaj nejake info co by si potrebovala vediet...inak mam aj bolesti a vytok z toho ucha moze to suvisiet?

lleilla

nie cokoladka,ja som len studentkou mediciny a netrufnem si ti tu nejake diagnozy pisat,na to nema este titula a ani dostatok vedomosti o tvojom zdravotnom stave,naozaj sa nestresuj,skus byt kludna,ak sa ti to aspon trosku da,v pondelok zajdes k doktorovi a vsetko ti vysvetli

cokoladka898

a ty o tom nic nevies?spytaj sa z anamnezy co potrebujes...mam z tej dg strach a do pondelku je dost casu a chcem byt informovana prosim pora. vidnop ze sa vyznas?si odbornik ci len laik...ked si laik tak mas dobry prehlad...

lleilla

cokoladka odporucala by som ti ist za odbornikom a poprosit o vysvetlenie,dobry doktor ti musi vediet vysvetlit tvoju diagnozu nie len v medicinskych pojmoch a samozrejme sa s tebou dohodne na najvhodnejsom postupe pripadnej terapii a dalsom postupe