leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

purblanka

ako dlho ho mám?no ja ani neviem-2-3 mesiace.Ale cvičím,ked som sama,a nepozerám ani dvd.Rada cvičím,ale mám svalovku,a niekedy ma to nebaví.Mna strašne ťahá na aerobic,ale nemám kámošku.Ale ked už mám ten stroj,tak musím.

lamiska

purblanka: no konecne niekto :) cvicit cez tyzden stiham len vecer, vtedy dam tak 65 "dlhych" a 30 "kratkych" - tie su strasne namahave inac...no a este medzitym take polodrepy robim, aby mali tie moje stehniska aj iny pohyb...mam ten stroj ani nie tyzden, ale myslim, ze makacka je to riadna. Cez vikend robim castejsie, hned z rana a vecer cvicim podla DVD. Ako dlho ho mas ty?

purblanka

aj ja ho mám,a už sa dostavili aj výsledky.Začínam hned ráno,70x,a stále ich robím ked mám čas.A tebe sa ako darí?