leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

lamiska

ten je zlaty...mna by ten moj nutil akurat tak zjest pizzu :(( no moje meno lamiska je terz cervene, ked nan kliknes, tak sa ti ukaze moj email.

purblanka

večer mi manžel očistil grepy,tak sme si dali obaja,a váha sa pohla dolu,Mám necelych 67,tak sa tiež teším:)

lamiska

mozno by bolo lepsie, keby si na veceru zjedla nejaku zeleninu...ja som sa dnes rano vazila a z povodnych 58.5 mam 56.4...celkom ma to potesilo :)) ale rano som mala prehresok, dala som si pecivo :(( Pecivo teraz nejem, z neho aj najviac priberam...no a este som si vcera skusala saty na ten ples...su krasne...len keby som nemala taky velky zadok ...

lamiska

ja som sa nebala platenia, ale toho neporiadku, ze na mna nahuka alebo co, ale bola mila...preco som si myslela, ze si blond? A inac, cvicila si dnes? Ja ano, dokonca dvakrat a teraz ma bolia stehna...

purblanka

ahoj,tak ak ti niečo spadlo v tescu,tak to neplatíš.Nik komu spadne niečo,neplatí,je to normálne,ide to do odpisu.Ak ma budeš hladať,tak mám hnedočervené vlasy,ok?Teším sa,papa