leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

lamiska

bola som iba na otocku, chystam sa az o dva tyzdne, ale tiez iba na otocku, ked tam pojdem normalne, tak sa zastavim :) budem hladat nizsiu blondinu :D inac pri acidkach som si tam raz urobila riadny trapas - jedno mi spadlo a rozflaklo sa po celej dlazke...ale bola tam taka mila teta, tak mi to odpustila :) Inac take tie probioticke veci mam ja strasne rada...dokazem vypit liter acidka len tak...

purblanka

Nakúpila som si probiotické výrobky,acidka,jogurty,no myslím,že som to aj prehnala.No chcem naozaj urobiť konečne viac.No chcem naozaj urobiť konečne viac.A čo bola si už v TT?ja doplňam 4 regály,šak sa zastav.Doplnam masla,acidka,jogurty,syry,aj tatarske omáčky,ved príď budem sa tešiť.:)

purblanka

ahoj,....no tak to musela byť sranda,zrejme sa mu to zapáčilo:)Ja sa snažím,2 dni som nevečerala,a včera ma manžel zlákal najesť sa.Nechcela som ho odmietnuť,on pripravoval večeru,tak som si dala.Váhu mám nižšiu,ale aj tak musím sa snažiť viac.

lamiska

ahoj moje pekne, ty sa pochval co mas nove, ja nic...len musim este viac zabrat, ples je skor ako som si ymslela...no a pred apr minutami, som na svojom leg magicu nacapal brata :D heh...som sa tak dobre dlho nepobavila...pre info - moj bracho ma vyse meter osemdesiat a stodvadsat kil...

lamiska

aj ja som leniva...a strasne :(( ale musim so sebou nieco robit, radsej teraz ako ked budem mat 100 kil :P teraz mi staci schudnut 8 kil, tak sa musim zapriet...bola som a aj teraz v sobotu sa chystam,ale len na skusku...na ktoru som sa neucila, tak som zvedava, ako dopadnem...huspenina asi nie az taka kaloricka bomba.

purblanka

mňa to nebaví dodržiavať,asi som príliš lenivá,alebo unavená.Manžel ked ma na niečo chuť dá si,a ja nemám si dať.Máme teraz urobenú huspeninu,a ja mám velmi rada s cibuľou.Musím jesť v menších dávkach,to viem,a verím si.Tebe to ako ide??

lamiska

no sikovna si,a le dufam, ze jes viaca ko len jeden chlebik...lebo ani jest malo nie je dobre, ja som zacala s 90 dnovou rozlisovacou dietou a zatial sa drzim...cvicim tak 15 minut, kazdy druhy den, niekedy mi jednoducho nevyjde cas :((