Prečo si sama ničím to,načom mi najviac záleží

Príspevok v téme: Prečo si sama ničím to,načom mi najviac záleží
retka

Mam chalana, strasne ho milujem on miluje mna, pracuje vsak mimo SR obcas je prec. Zaciatok nasho vztahu bol trosku problemovy..ale mne to asi dost ublizilo,viem, ze uz je to ok, z emu mozem verit, urobil taku blbu vec, ze ked sme sa dali dokopy,bol na jednej akcii,kde si vymenil tel.cislo s babou s ktorou si potom pisal,teda ona mu pisala viac,ale nic to nemeni na tom,ze on jej odpisoval.VTedy som na tom prisla a vsetko s amenilo,ked zistil,ze ma strati zacal bojovat a tvrdil,ze potreboval taku facku aby si uvedomil co pre neho znamenam a co chce! bolo to tak,odvtedy je nam proste super,krasne a tak dalej a tak dalej.Fakt je to nadherne.Raz za cas mi ale prepne, najme ked je mimo SR,pretoze tak pracuje. Vsetko ok, a mna zrazu pochyti ako keby nejaky strach...drzim to v sebe a staci jedna nejaka poznamka(aj ked za normalnych okolonosti by som to brala ako zart) tak vtedy to vezmem prilis k sebe,pripustim si to k telu a zacneme sa strasne hadat a ja mu vycitam eci,ktore ani mi v skutocnosti nevadia. Ako tomu zabranit??? Mate nejaku skusenost?