Bolia ma klby a kosti, mam 20 rokov

Príspevok v téme: Bolia ma klby a kosti, mam 20 rokov
glacierka

Ahojte, mam dvadsat rokov. Posledne dva tyzdne sa budim s neuveritelnymi bolestami klbov (ramena, clenky, kolena). Clenky a kolena ma zacali bolievat, odkedy behavam.. hlavne paty.. Ale tie ramena, to je neuveritelna bolest, nemozem dvihat ruky, obcas to prejde, obcas to mam cely den.. Zo zaciatku pomohol fastum gel, no uz nezabera ani ten.. pomoze mi niekto?

krado

Treba hľadať príčinu a nie liečiť následok, skuste Biorezonančnu diagnostiku tá odhalí príčinu, kludne to môžu byť paraziti,alebo borelia napr.

phalaenopsis

Mám presne taký problém ako ty už niekolko rokov, bolesti hlavne v ramenách to bolo ako prvé objavili sa z ničoho nič, nejakú dobu ma potrápili a potom zmizli , a potom znova, teraz sa pridavajú aj bolesti iných klbov, nie je to stále , príde to a odíde, myslel som že je to presilené, ale to by ma neboleli stiedavo, kolená,potom ramená alebo lakte,už som nakúpil bandáže , mastičky nepomáha nič ,ked to príde tak len čakám kedy to zasa odíde

Peto T

Vyšetriť u lekára v každom prípade.

A samozrejme, začať užívať vitamín C, aspoň 1g denne, radšej viac. Keby mňa boleli kĺby, dal by som aj 15g denne, v rovnomerných rozdelených dávkach každé 4h, s jedlom, veľa piť po celý deň. Ale takéto dávky môžu byť nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa alebo medi a vážnej deficiencii G6PD.

Viac: rizikaockovania.sk

glacierka

tak ta bolest je fuc.. neviem ako, neviem preco.. ale uz ma nic neboli.. viem, ze i tak by som asi mala ist k lekarovi, no fakt nemam cas a aj tak by mi neverila....
Dakujem moc za rady

[zruseny12]

...ano tusim, ze sa da....ja som si rebricek nazberala,ale urcite sa da kupit aj v lekarni...vela stastia prajem aby ta bolest presla

glacierka

Dakujem za rady. Tak bola som behat pred dvoma dnami, clenky uz neboliaaa, co som velmi rada.. Kolena tak light..
No uz druhy den sa budim s bolestami ruk, tie ramena.. A vobec to neprechadza cez den. Mam pocit, ze mi trpnu uz aj prsty. Teraz vsak nemam ani kedy ist k doktorke, mam skusky a este musim chodit do roboty. Dufam, zze sa to zlepsi. Ten rebrickovy caj, mozem kupit v lekarni? dakujem

2235

ahoj takze k tym patam nepredpokladam ze by to bolo sposobene zlou technikou behu skor mozno zla obuv alebo prilis tvrdy povrch skus zmenit trasu a experimentuj aj s dlzkou a intenzitou kazdopadne skus zistit najlepsie navstevou u lekara ci nemas nahodou nad normal hladinu kiseliny mocovej ma totiz sklony kristalizovat prave v klboch a to moze mat za nasledok tu bolest daj vediet jak si dopadla ahoj