Nie je to spravodlive

Príspevok v téme: Nie je to spravodlive
zarra

Dnes ma hrozne nastvala jedna vec ,ale hrozne.Boli sme na nakupe a stali sme POCTIVO vrade pri pokladni ,prisli tam cigani a doslova ma odtial vyhodili ,ked som sa ohradila tak iste mi jeden stihol posepkat aby som nepindala lebo mozem zle dopadnut.Nakoniec som ja bola zla ze preco nedrzim hubu ,preco som ich nepustila teraz tam vraj budu vystrajat.Ja uz teeraz neviem vsetci sme z tych ciganov posra...ty ,vsetko im staviame ,nemusia platit za energiu .Preco to tak je uz ste nad tym rozmyslali?CEst vynimkam a nie som rasistka ale tie peniaze co sa investuju do tychto ludi by sa mohli aj inak vyuzit.

Deee

a mne kto zaplati ockovanie??? tiez zijem v ohrozeni tak preco oni to maju free a ja si musim zacvakat? ved oni to siria nie ja, ale logika je taka, ze ich zaockuju zadarmo a ja, aby som platila, juj tak som sa nahnevala, je ine zit v BA, kde su cigani slusni a ziju pekne v bytovke a chodia do prace, ale u nas...taka zberba, otrhani spinavi smradlavi a tlacia sa na vas v rade pri pokladni, ze je na to az zle pozerat a ked ti take ciganca poskriabe auto len tak lebo ty mas a oni nie...manzela skoro porazilo a ja by som to decko zo sveta zniesla...ale co spravite...nic...

rofl

ja by som im pobral vsetky deti. to by bolo asi najlepsie riesenie. lebo od svojich rodicov sa aj tak nic nenaucia, teda nic normalne. a mozno by im pomohlo lepsie vzdelanie lebo myslim, ze romov davaju akosi automaticky do specialnych skol a nie do normalnych.

rofl

tak ale to s tym ockovanim, to je dobre lebo keby ich nezaockuju, tak to by bol koniec. horsie je ze vyciciavaju stat. teda vlastne nas ostatnych.

Deee

juuuuuuuuuuuj toto poznam...velmi neprijemna skusenost, byvam v okrese, kde je tychto stvoreni strasne kvantum... a mame tu aj tie typicke "osady"...brrrrrr odo mna minule zobralo drobne ciganca asi 7-rocne pri bille...ked som nanho skrikla, ze nech to ani neskusa ostalo jak skamenene...mne sa tak hnusia, ze sa mi o nich az zle pise, im sa bude zit vsade dobre...dokazu vytazit z kazdeho systemu, u nas je zltacka, ja ked ju nechcem dostat musim sa dat zaockovat a samozrejme to aj zacvakat, oni to maju cela osada zadarmo, aby sa to nesirilo po okrese...tak kde v pekle ostala spravoslivost?????

jajka001_

jedine co ma napadlo je hygiena, sirenie chorob, ze ktovie cim je nakazeny, ale vravim, co s takymi, koho zavolat? v centre BA. sak aj turisti tam chodia. normalni bezdomovci boli oproti nemu pohodáci

jajka001_

no ved to, vies, chodil tam za ludmi a žobral, ten smrad si nevies predstavit, bol pos..ny, kym niekoho nenapadne, tak nemozes volat policajtov, ale keby sa ma dotkol tak asi umriem od hnusu

lost

jajka001_ a je vobec mozne na neho vobec niekoho zavolat?

Technicky by mohol povedat ze smrdenie nie je priestupok :D
Aj ked sa mozno mylim.