Nie je to spravodlive

Príspevok v téme: Nie je to spravodlive
zarra

Dnes ma hrozne nastvala jedna vec ,ale hrozne.Boli sme na nakupe a stali sme POCTIVO vrade pri pokladni ,prisli tam cigani a doslova ma odtial vyhodili ,ked som sa ohradila tak iste mi jeden stihol posepkat aby som nepindala lebo mozem zle dopadnut.Nakoniec som ja bola zla ze preco nedrzim hubu ,preco som ich nepustila teraz tam vraj budu vystrajat.Ja uz teeraz neviem vsetci sme z tych ciganov posra...ty ,vsetko im staviame ,nemusia platit za energiu .Preco to tak je uz ste nad tym rozmyslali?CEst vynimkam a nie som rasistka ale tie peniaze co sa investuju do tychto ludi by sa mohli aj inak vyuzit.

jajka001_

minule som videla na zastavke jedneho fetaka-alkaca-bezdomovca (bieleho), ktory smrdel uplne neuveritelne na vzdialenost pat metrov. nieco take strasne som nikdy necitila. rozmyslala som nad tym, ci sa niekto takym niekym vobec bude zaoberat. bol uplne mimo a chodil tam medzi ludmi. netusim kolko chorob mohol roznasat. koho by ste zavolali? ak niekoho. policajtov? co by s nim spravili? nic, ani by sa ho nedotkli. museli by na neho zavolat tych co chodia v skafandroch.
tym len chcem povedat, ze s takymi ludmi si nikto nechce spinit ruky. nie je nikto, kto by sa postaral o bezpecnost obcanov. nezavidim ludom ktori ziju v tych oblastiach kde su premnozene taketo individua. tiez by som asi vstupila do nejakej extremistickej strany.

darika

Jajka
Co sa tyka tejto bandy,tak som rasista.Ale neviem,aky je to druh rasizmu,ked poznam aj cernochov,aj arabov,aj indov,ale ciganov?Ee,nemozem.A pritom ma nedavno rozplakala relacia Modre z neba,kde bol ten mlady chalanisko,co sa dostal do USA.Tak tomu tak strasne fandiiim.Cela dedina sa bude teraz nim chvalit.oslavy na jeho pocest robit,ale oni?Nic...Jaaaaaj,odchadzam,lebo toto zle skonci.Dovidenia

jajka001_

darika, ty rasistka :)))uz ta majú
ja si dovolim tvrdit, ze diskriminovani sme tu my, slusni pracujuci ludia platiaci dane. bez ohladu na farbu pleti.

darika

viete co?ja sa aspon tu vyzurim.Za chvilku to tu aj tak zrusia.
Je to len banda darmozracov.Hovno robia,zeru len z podpory,behaju po domoch zobrat a ked im clovek da,lebo chce pomoct,tak si este vyberaju. A panicka,mobil by nebol?Boha,ake mi vedia nervy urobit.Keby sa neplatilo na nich,kolko viac by bolo v kasicke?A ked som malemu ciganskemu bastardovi povedala,ze mu nedam tu zuvacku,co mam prave v ustach,tak jeho smradlavy otec mi povedal,ze ci mi z tej rozzuvanej papule krv netiekla.Jeden clovek na svete mal dobry zamer.Vsetkych do plynu treba.dat.
Tak...A uz sa mi ulavilo.Mozu to tu zrusit. :-)))

...........

ja mam na tuto temu tiez vzdy nervy, kazdy sa ich boji pretoze ony dokazu cloveka zabit.a preto im kazdy ustupuje radsej aby sa nedostal do konfliktu. nic sa s tym nerobi, a ked uz aj nieco co je dost malo tak ti cigani vykrikuju ze sme rasisti ze vsetko sa robi proti nim.takze kazdy radsej ustupi ako si robit s nimi problem. a co z toho vyplynie o par rokov? cigáni sa premnožia a doslova nas vytlacia.

darika

lost
poznam cloveka,ktory prisiel o byt z dovodu toho,ze nebol schopny platit.Rozmyslel si,ci bude jest,alebo platit nejom.Nezodpovedne,viem...Ale oni dostanu,rozbiju,potom sa to rozbite zbura a postavi nove.A zase...dostanu,rozbiju...Normalny jedinec,takuto sancu nikdy nedostane.To by sme museli mat po 5 deti,vyvalat ich v spine,nechat zaplienit parazitmi,nedat im topanky a vecer co vecer chlastat.Potom by ste nas vy chlapy vytrieskali,potom nas dobre pretiahli a ...tak dalej.Mozno vtedy by sme nemuseli ani pracovat a svet by bol gombicka.Len by sme dostavali.