mamicky, ako to bolo u vas?

zuziacik

ja ked som otehotnela, tak presne ako pises..menzes nie a nie prist a bolesti som mala priserne..uplne ako tie najhorsie bolesti cez kramy...ale nekrvacala som absolutne vobec. Sla som na gyndu a na sone mi len oznamil stastnu spravu, ze sme v siestom tyzdni...

tripi

mne meškal menzes,par dni,ale to sa mi aj predtym stalo,tak som nerobila test,no ale ja som potom naozaj dostavala az neuveritelne krce a aj som spinila ,myslela som ze uz dostanem menzes,ale radsej som isla ku gynke a ta potvrdila ze som tehotna,no ale to co sa mi dialo,tie krce a take spinenie,vraj mi zacinal potrat (ospravedlnujem sa ale neviem to lepsie napisat)...tak som lezala 2 tyzdne v nemocnici,ale nakoniec vsetko dobre dopadlo :))

jokinka

diky zeny za reakcie..dnes tiez nic neprislo..za par dni, ak to nepride, jasne, ze si spravim test..zatial mi to nemeska, iba je to cudne, nikdy som to takto nemala..a tie krcovite bolesti-to myslim bolesti ako mas pred menstruaciou..boli a zrazu nic..bola som aj nafuknuta, no vsetky znaky pred kramamy a nic..len prsia ma este bolia a uz aj to slabe krvacanie prestalo, uvidim..

datelinka

ked sa oplodnene vajicko zahniezduje, moze dojst k miernemu zakrvacaniu alebo spineniu.
naozaj ti to nikto iny nepovie, sprav si test a budes vediet na com si. co ma vsak prekvapuje, udavas krcovite bolesti. to by vo fyziologickom tehotenstve nemalo byt pritomne. bolesti maternice su pritomne, ale nie az krcovite.

jajka001_

to je individualne. niektore nekrvacaju vobec, ine krvacaju aj pocas tehotenstva. sprav si test, chod ku lekarke.
ja som napr. vobec nedostala.