Strach z duchov a samoty

Príspevok v téme: Strach z duchov a samoty
AlinkaX

Ahojte, mam jeden velky problem..Ked som bola mlada, tak umrtie v rodine ma presvedcilo, ze existuju..(diali sa nejake veci u nas doma) a odvtedy sa strasne bojim byt sama vecer v byte, alebo v izbe ked je zhasnute.
Asi pred tyzdnom som mala pocit, ze mi niekto sedi na postely a potom sa postavil.. Nasledne mi nieco strasne 2 x prastilo v izbe.. Vyletela som von a za chvilu som sa ukludnila.. Ale potom aj moj pes bol nejaky nervozny, stekal do blba a behal jak splaseny..
Odvtedy nespavam v mojej izbe. Rodicia ma posielaju k psychiatrovi atd.. Neviem ako mam na toto zabudnut. Je to normalne? Zaiva niekto nieco podobne?

sansara

Majte svoje srdcia a duse ciste. Plne lasky porozumenia pochopenia. Mysel otvorenu. Ak z vas vyzaruje dobrota a laska, verite v dobro a v silu toho najvyssieho a moc modlitieb, da sa vsetko prekonat.
Zapalte sviecku a pomodlite sa za toho kto vam to robi. Poproste o pokoj a zmier. Ak by ani odpustenie modlitby, zapalenie sviec zanho nepomohli..dajte odsluzit omsu ci vysvetit vase obydlie.

Jana •

Úplne Vás chápem .
V noci ale aj cez deň pčujem kroky
a som sama doma neviem či mi
naozaj šibe alebo sa to deje naozaj .

grubo77

Ja zažil som nejake veci daj si vysvetiť dom malo by to pomocť a odkaz pre Lenuš nie je to dar je to utrpenie keby si vstavala s modrinami a skrabancami tak to nie je ziaden dar

elsa5.5

alinka,nie si sama,aj mne ked zomrela babka,diali sa rôzne veci hlavne teda také ako keby niekto škriabal po skrini,potom to prestalo.poradím ti zapál tej osobe sviečku to je jedno kde.(u mojej kamosky zacali lietat papiere po zemi spomínala)

anna_

vieš aj keby ťa strašil niekto mrtvi tak si uvedom že mrtvi ti nespraví nič ale živí ti môže ublížiť ako sa len dá ...a aj mne sa to stáva no už dlhšiu dobu nie asi 2 mesiace ale to bude preto lebo mi vo februári 2o1o zomrel dedko v byte a teraz tam kde zomrel mám izbu.

Lenuš

Myslím,že je to úplne normálna reakcia na niečo neznáme.Mne sa stalo tiež pár nevysvetliteľných vecí a naši si myslia,že mi šibe,ale ja viem čo cítim a vidím.Ľudia úplne vás chápem a tiež mám hrozný strach byť len minútu sama doma a v tichu.To nikdy v živote.Aj,keď sa budete liečiť neviem koľko rokov,tie spomienky vám zostanú a stále sa vám to bude vraciať.No ak nemôžeš ani vojsť do izby,aspoň by si to mala skúsiť pretože tak tie emocie budú stále silnejšie číže by si sa nemala vyhýbať tomu miestu.Aj,keď by si tam nebola celý deň,stačí len pár minút.A postupne tam byť častejšie.Duch sa nezjaví kažému a nie každý ho dokáže vycítiť.Myslím,že je to skôr dar a človek aj,keď sa toho bojí akokoľvek mal by to rozvinúť a nebáť sa toho.Viem,ľahko sa mi to hovorí,ale moja kamarátka vidí mrtvych a viem aký veľký strach z toho mala.No po čase sa naučila s tým žiť a už sa toho tak nebojí.

zuzic

kamosky na internate mali podobne problemy ale to by bolo nadlhsie..jednoducho vyvolavali duchov a tak...diali sa tam vselijake veci, potom dali izbu vysvetit a je pokoj...