Muži odpovedajte !

Príspevok v téme: Muži odpovedajte !
Neštastná

Mám 14 rokov a strašbný problem s ktoreho mam velmi velke deresie niekedy sa mi neda anii spat...je ot v tom, že moje malé pysky ohambia su strasne až privelke a velmi pretrcaju cez velke pysky :( som stoho fakt nestastna aj ked som citala že mužom sa to páči a blá blá blá:) prosimvas Tí muži, kt. pozerajú túto temu napíšte mi sem či sa vám to paci alebo nie.( ale úprimne

skodafa1

je to ok nicoho sa neboj ... ked ta ma niekto rad tak mu je to jedno ... a urcite az take velke nie su ... alebo snad ano ?

hejhejhej

Posli mi fotku tvojej ... na ventilat0r3@azet.sk a napisem ti ci by sa mi to pacilo alebo nie :) Samozrejme tvar na tej fotke nemusi byt :)

Mrt

Ja som si dal nechtiac teraz tvoj nick to prve Nešťastná :) tak aby si nebola pomýlena som chlap a mne by to nevadilo ja mam podobny proble sa bojim sexu lebo mam nieco do 15 cm penis a tiez sa bojim toho isteho co ty .... alebo vecsina bab su za to ze "cim vecsi tym lepisi" mam tu temu otazka tak ty sa neboj fakt to nevadi :) a neblbni s operaciou :)

Nešťastná

ale bojím sa toho, že ked k tomu dojde (k sexu ale to samozrejme neskor) takk sa to mzuzovy nebude pacit a vysmeje ma.. :( bolo by to hrozne..a od kolkych rokov za povoluje plastika malych pyskov ohambia? (labioplastika) ????

Neštastná

Podla mna musiš byť nadherna aj s nimi niakemu to nebude vadiť :) no mna osobne by to neznechutilo ale vzrusila by ma ta tvoja jedinecnost a ten komu sa nepaci je uplny jebo ....... :)