Ako sa vyrovnať so smrťou miláčika?

Príspevok v téme: Ako sa vyrovnať so smrťou miláčika?
užsatonedá

Dnes mi zomrel môj malý králik. Mal 10 rokov. Mala som ho od svojich 8 rokov. Mala som ho veľmi rada. Teraz sa neviem na nič sústrediť, iba sedím a čumím do blba. Keď si naňho spomeniem tak začnem plakať a myslím naňho asi každých 5 sekúnd, takže sa to už nedá, neviem čo mám robiť...Viem, že život musí ísť ďalej, že teraz mu je lepšie, že to bol iba králik, no nepomáha to. Pomôžte mi nejako, lebo sa zbláznim :(

eliiiiiii

No a uz zase placem.Pred 4 mesiacmi mi zomrela moja milovana Timka YORKSHIRKA.Mala 7 mesiacov a postaral sa o to lekar veterinar,ktory ju operoval{banalna operacia}zle ju zasil a vykrvacala.Take nieco strasne som este nezazila.Dali sme ju na sudnu pitvu,nasledne na veter.komoru,kde potvrdili pochybenie lekara.Zaver este nie je dorieseny.

Hnedoocka30

Viem velmi dobre ako sa citis. Mne pred par rokmi umrela moja prva a jedina perska macicka. Mala 11 rokov a uz nikdy sa nedozviem co sa stalo, kedze zomrela po porodeni jej maciatok a ja som v tom case trcala v zahranici. Mala som pocit, ze mi praskne srdce, ona bola moj splneny detsky sen a nic na svete mi ju uz nevrati. Tiez som v tom case napisala na forum a ludia, mi radili tesit sa z tych spomienok, ktore som na nu mala a z toho, ze mi robila spolocnost cele tie roky. A tak to je aj ked to velmi boli. Ja som nonstop revala niekolko dni, potom som sa akosi upokojila, ale vzdy ked si na nu spomeniem - usmejem sa cez slzy. Teraz mam druhu kitty, ale na tu prvu nikdy nezabudnem. Neboj aj ty budes ok, len to chce cas. No a hlavne si nerob hlavu z reci typu" ved to bolo len zviera". Pre niekoho zviera, pre inych clen rodiny.

esty

to poznám tiež, ta bolesť bude menšia ked si zaobstaraš nového. Aspoň ťa nový prírastok poteší a nebudeš taká smutná.