Kto sa ku mne pridá na dietu od noveho roka?Mam odskusanu dietku

bingham

wewusa....co to pises...nemas pevnu volu !!!!!, aleee nieee jasneee na vianoce mozes trosku :)))

ale inak jednoznacne taketo jedla vylucit zo svojho jedalnicka a ziadne sladkosti.....

zuzic

bingham ok ok tebe nieco povedat:)) mi to este pol roka budes opakovat:))
wewusa inac ani ja si neviem predstavit vianoce bez salatu. aj ked ho nelubim ale na stole musi byt:)) inac bingham naozaj je to s tym salatom pravda. kamaratky hovorili to iste.

wewusa

bingham

ako ja si neviem predstavit vianoce bez salatu... to si radsej odrieknem vsetky sladkosti, ale salat jednoznacne musi byt...

bingham

Noooo aspon ze tak....aj ked je to veeeelmi maaalicko....musis viac !!!!! ja som vycuckal 3l...:))

a samozrejme ze to je dolezite - prijmat tekutiny.....!!!!!! bez toho to nejde :P

wewusa s tym majonezakom dufam srandujes :DDD to som nejedol ani ja a to som priberal.....

zuzic

wewusa vdaka skusim to urcite:) ale ten polystiren nelubim:) ako vela jedal takze s tym problem nebude:) fakt vdaka ozvam sa ti:)skusim sa zbavit toho prevnileho pocitu:))

zuzic

ja pocuvam starsich:) ale ty si neni az tak stary aby som ta pocuvala:) moj brat ma presne tolko isto rokov a mozes sa ho spytat ako ho pocuvam:) inac aby si mal radost dnes som v skole vycuckala hadam aj tri deci:) inac preco je vlastne dolezite pri chudnuti pit? sa mi tak vidi ze to bude musiet ist aj bez toho:)
ozaj este nieco: nezabudaj ze na holky nemas:))

wewusa

zuzic

kludne si daj aj majonezovy salat, neobmedzuj sa, lebo vtedy ked si das cokoladu s vycitkami tak z nej priberies, ale ked si tu cokoladu das, ze si to mozes dovolit, tak nie. aspon ja to na sebe tak pozorujem, odkedy som vyrovnana tak sa nestresujem ze nemozem si dat toto a toto. ale neprejedam sa... a aj teraz som si dala cokoladovy bonbon :) budem ti drzat palce... a este poradim, nejedz tie ryzove chleby, ten "polystyren" lebo to ked som jedla som sa zdala byt najedena ale potom prisiel taky vlci hlad ze som vyjedla chladnicku, tak rozumne zdrave chutne jedlo a vsetko s mierou.

bingham

heeeej ja nezabrdam(nemam 8 rokov):D......, ale je to velmi dolezite...najma ked ides chudnut....to je zaklad prijmat vela tekutin......

tak isto ako ked ja som teraz naberal....tiez som musel pit vela vody....asi 5l

Noooo ved pocuuuvaj starsich :)))

zuzic

binghaaaaaaaaaaaam:DD uz som ti o tom nieco hovorila nie? NEMOZEM ZA TO!!:)) ale ty vies pekne zabrdat ty blondacik:)))