NAFUKNUTE BRUCHO moze sposobit vyssiu hmotnost?

Príspevok v téme: NAFUKNUTE BRUCHO moze sposobit vyssiu hmotnost?
monimoni

prosim vas,asi hlupa otazka ale zo zdravotnych dovodov si momentalne musim strazit kazdy gram na tele.... nemam pocit,ze vel ajem,skor naopak,ale od vcera mi stupla vaha o 0,5 kg... chcem sa opytat,ci to moze byt tym, ze mam z niecoho uz 2hy dne nafuknute brucho....

dakujem za seriozne odpvede a za to, ze mi nevyhadzujete na oci,ze som bulimicka a pod... ide o nieco ine

monimoni

mam problemy s cystami na vajecnikoch a beriem na to velmi silne hormonalne lieky, ktorych vplyv musim sledovat okrem ineho cez vahu... ci zadrziavaju vodu v tele... znie to ako banalita,ale su tak silne,ze si nemozem dovolit brat ich dlho,ak mi robia zle...sprievodny jav toho,ze robia zle je priberanie... takze to musim sledovat
asi tolko.len som vopred chcela upozornit,ze sa to netyka ziadneho chudnutia,lebo si vsimam ze vsetky temy tu sa na to zvrhavaju...

monimoni

denz...

prepac,ale presne tvoju radu som nepotrebovala...mam vazny zdravotny problem... a primitivne temy a nazory o bulimii ma nezaujimaju
dakujem,snad sa najde niekto iny,kto mi konstruktivne poradi

Denz

no zrejme to bude tym,ze si bulimicka a rastie ti brusko tak isto ako podvyzivenym detom v Afrike......
a ak nebudes prijmat potravu....bude sa to zvacsovat a budes mat postavu ako tehotna kostra.