Ako dlho?

jenny6

To zavisi od toho, ci sa rozisiel on s tebou, ci ty s nim, ci to bola vzajomna dohoda. V druhom a tretom pripade sa s tym vysporiadas rychlo a bez problemov, pretoze rozhodnutie bolo aj tvoje. V prvom pripade, tom najtazsom, cize ked sa rozisiel on s tebou pricom ty si nechcela a nesuhlasila, to trva dlhsie, ale aj to prejde. Z mojich skusenosti mne to po takmer rocnom vztahu trvalo nieco vyse mesiaca. Najlepsie sa zabuda a prekonava, ak spoznas niekoho ineho, kto ta zaujme. Co sa ale samozrejme naplanovat neda, ale aspon sa o to snazit mozes.

veronky

je to individúálne,ja som sama druhý mesiac a stále mi chodí po rozum bývalý, podľa mňa keď si ho mala rada tak sa nedá zo dňa na deň na niekoho zabudnút,človek by nemal byť sám,neboj ja to nerobím :( ja som sa uzavrela a som radšej zavretá doma nemala by som ale ja som už taká

rada

Je to normalne. Zrejme si bola velmi citovo naviazana na svojho teraz uz byvaleho. Ono to boli najviac aj vtedy, ked ti "kopacky" dal on tebe. Lebo si neustale kladies tu istu otazku: "preco?". Mala by si chodit viacej do spolocnosti, aj ked sa ti nechce, zamestnat sa niecim, co ti pomoze aspon na to nemysliet. A uvidis, ze to bude uz casom lepsie... Len sa tomu az tak velmi nepoddavaj.