Prečo mám stále teplotu 37 stupňov

Príspevok v téme: Prečo mám stále teplotu 37 stupňov
beyhan

vie mi niekto poradiť čo mám robiť keď mám stále 37 stupňovú teplotu? Trvá to už tak 1-2 mesiace, je pravda,že niekedy mi klesne na 36,9. Ja normalne nemávam teplotu ani keď som chorá, len občas a to už musím byť zle. Doktor mi povedal, že 37 stupňov je ok. No pokiaľ viem teplota by nemala byť 37 stupňnov.

kackac

V minulosti som to mala aj ja -stale 37...bola som na roznych vysetreniach a nic...lekarka mi potom povedala aby som sa prestala stale kontrolovat a nevsimala si toho, ze to moze byt aj normalne, tak som sin prestala merat teplotu a zaoberala som sa niecim inym a v poho...Ale moze to byt aj nejaky zapal kt. sa neprejavuje...tak davaj bacha...mne asi po 4 rokoch zistili zapal slinivky....papacek

alternativa

Naozaj su typy ludi, co roky maju zvysenu teplotu a su uplne zdravi. Mame kdesi pri mozgu nejake "teliesko", ktore je regulatorom nasej TT. Ak je trochu "vychylene", je TT zvysena a zdravotne to nic neznamena. Moze to byt napr. v puberte, po prekonani zapaloveho ochorenia, atd. Dolezite je, ako Ty vnimas toto "zvysenie" teploty. Dala by som si urobit kompexne zakladne vysetrenie a ak bude vsetko OK a ani Ty sa necitis choro /napr. zvysena unava/, prestan si TT merat.

evik

beyhan, za normalnu teplotu sa u zdravotnikov povazuje 36,5 - 37,1 . poznam vela ludi, ktorym TT neklesne roky pod 36,9 a su zdravi. takze ak nemas ziadne ine problemy a citis sa dobre, je to v norme!