hrat sa aj sama...

Príspevok v téme: hrat sa aj sama...
liluuuska

Ahojte chcela by som sa vas opytat ci je normalne ked moja 4rocna dcerka sa chce stale hrat iba so mnou ,
vobec sa nechce hrat sama, ani na chvilku ked ju necham sa hrat samu tak hned zosmutnie a hra sa smutna, no o chvilku pride za mnou a vola ma hrat sa a ak nemam kedy ze si robim ine prace alebo varim tak radsej ostane len tak pri mne sediet ako by sa mala sama hrat.
neviem ci je to normalne, inak medzi detmi nema problem sa s nimi hrat.
Je jedinacik a do skolky este nechodi az od buduceho roku...
Neviete niekto poradit ako by som ju to naucila ak sa to vobec da aby sa s radostou hrala aj sama???
Je mi jej luto, no ale aj ja si potrebujem robit nejake veci ...

zuzic

:DD hh teraz som kukla:)) jejo zlate:) tak odkaz mikulasovi ze dakujem aspon nieco pozitivne dneska:))) a co ty akeho mas mikulasa?:)))

zuzic

:DD v pohodke:) cibulka, mrkvicka:) som si aspon salat spravila, budem mozno menej nachylna na chorobu:))) ale aj ine bolo no:))

darika

No,to si mohla uz davno.Bude ti to chybat to jej mojkanie.Lahko sa radi druhym,kym sa to netyka nas.Zvlast,ked ide o deti.

liluuuska

Toje urcite pravda uz teraz to pocitujem, napriklad ked ju necham u babky, neviem sa dockat kedy budem pri nej. Sme asi take dve naviazane dusicky, ona na mna a ja na nu ...
dufam ze bude taka aj v puberte :)))
asi si ju teraz natocim a potom jej to pustim hihi