hrat sa aj sama...

Príspevok v téme: hrat sa aj sama...
liluuuska

Ahojte chcela by som sa vas opytat ci je normalne ked moja 4rocna dcerka sa chce stale hrat iba so mnou ,
vobec sa nechce hrat sama, ani na chvilku ked ju necham sa hrat samu tak hned zosmutnie a hra sa smutna, no o chvilku pride za mnou a vola ma hrat sa a ak nemam kedy ze si robim ine prace alebo varim tak radsej ostane len tak pri mne sediet ako by sa mala sama hrat.
neviem ci je to normalne, inak medzi detmi nema problem sa s nimi hrat.
Je jedinacik a do skolky este nechodi az od buduceho roku...
Neviete niekto poradit ako by som ju to naucila ak sa to vobec da aby sa s radostou hrala aj sama???
Je mi jej luto, no ale aj ja si potrebujem robit nejake veci ...

zuzic

jaj denz prepac ja som nechcela vypisovat taketo veci len som isla prasknut prepac som ta nechcela s tym zatazovat aj tak som ti uz nakecala dost o mojich problemoch:) ze uska:))

zuzic

hh zemiaky viem skrabat:)) ale neviem ako dlho ich mam varit:) jej denz dakujem ti...prave tu je strasne dusno som rozhadana s mamou uz naozaj mam pocit ze som najhorsia na svete, pre nikoho nic neznamenam som uplna nula..a nasi mi to tak radi davaju pocitit..chce mi este aj zatrhnut net a pritom vy ste jedini s ktorymi si rozumiem...denz keby si vedel ako velmi si ta vazim...

Denz

zuzik- sa treba posnazit:))............skus najskor aj ty tie zemiaky zacat skrabkat:)
PS:ved ani velka nie si:)).....len rozumovo ano :)

liluuuska

Zuzik, darinka, ajka atd....
dakjem vam moc
skusala som plastelinu, pazl, skladacky aj malovanky ale nic...vsetko iba so mnou :(
no ale dneska som sa prekvapila dala som jej zemiak riadne velky a nech mi ho oskrabe, :) mala som pokoj tristrvrte hodiny :o)
asi budeme jest zemiaky kazdy den hhi

niketoakoja

mám dcérku tieýž 4 ročnú, chodí do školky a ke´d sa dá, vždy uprednostní mamu pred inými zábavami. ked robím dačo a nemám čas, tka sa prehrá sama, ale ke´d vidí, že už nerobím tak docupká a mamííííí..čo budeme robiť? podme sa hrať...myslím,že by si si mala užiť to, že ťa dieťa chce, príde vek, keď budeš pre ňu len financmajster, práčka a kuchárka...