Opakujúce sa zápaly priedušiek

astmicka

Mohla by si mu skusit to mliecko v noci davat tak ze mu hoo budes pomaly viac a viac riedit cajikom, pomaly by simu dala iba cajik...
za vyskusanie nic nedas..
Inac aj mne stale hovori plucna aj alergolog ze radsej by som mala pit kozie mlieko, tak asi na tom nieco bude...

jajkafr

katkakm
neviem skús ho nechať vyplakať sa v noci má 15 mesiacov takže v noci už veľmi nepotrebuje papať. Kamarátka tiež tak odstavila malého od mlieka v noci. Nedala mu v noci fľašu malý sa jej zlostil plakal nechala ho tak trvalo to maximálne týždeň teraz sa jej v noci na fľašu už ani nezobudí a prespí celú noc má 17 mesiacov a od fľaše v noci ho odučila ešte pred tým ako mal rok...
viem, že ti je ťažko pozerať na to, ako ti malinký plače, ale takto mliečkom v noci mu môžeš škodiť a spôsobovať ten kašeľ... skús mu aspoň dvihnúť pod hlavičkou pod matrac niečo podlož, aby neležal úplne na rovnom... držím palčeky

katkakm

Malý sa v noci zobudí achce fľašu,keď mu ju hneď nedám,preberie sa a je hore 2-3 hodiny.Čaj odmieta.Párkrát sa to už stalo,nechcela som mu dať mlieko,zdalo sa mi to hrozne veľa.Potom je plačlivý,nedá sa upokojiť a je nervózny aj celý nasledujúci deň.A keď je chorý nechcem aby plakal,potom chrapčí,dusí sa ,vracia.Je to taká dvojsečná zbraň to mlieko.A čo myslíte to bio kozie ako písala Sony.Odporučili mi aj kolostrum na posilnenie imunity.Pomáha to?

jajkafr

katkakm
reflux sa nedá úplne vyliečiť dá sa potlačiť a potom znova vypukne ja mám 20 a od mala som mala tiež často zápaly priedušiek neustály kašeľ až keď som mala 10 rokov ma poslala lekárka ku gastroenterologičke a tá mi zistila reflux a za tých 10 rokov som už mala rôzne obdobia jedno keď som mala reflux celkom v pohode a nemala som takmer žiadne problémy a potom zas také obdobie kedy mi hodnoty vyšetrenia vyskočili také vysoké, že mi povedali, že také zlé hodnoty ešte nemali... pri refluxe aj keď preliečenom je potrebné dodržiavať aspoň režimové opatrenia ako je zvýšená poloha v spánku, krátko po jedle neľahať ... lekárka ťa určite poučila keď určila malému reflux. Keď astmu a alergiu vylúčili skúsila by som ešte raz prešetriť či nejde o reflux a nasadiť znova antirefluxnú liečbu možno nebude mať malinký tak často zápaly priedušiek... držím palčeky

- mira

1-1,5 litra mlieka na noc pre 15-mesačné dieťa je neskutočné kvantum hlienov. V noci, kedy nemá možnosť ho energeticky využiť ani vylúčiť dodané prebytky. Tak sa hlieny ukladajú v dutinách, pľúcnych skliepkoch a inde. Zapaľujú sa činnosťou baktérií.
Ak budeš v tom naďalej pokračovať, začnú sa tvoriť cysty a potom i niečo horšie.

Je najvyšší čas zmeniť stravu,

ZDRAVIE TVOJHO SYNA JE LEN V
T V O J I C H RUKÁCH.

www.prirodnivyziva.cz

Sony..

Katkakm, nasi tiez pili mlieko na litre, ale mali problemy s travenim mlieka a ich to zahlienovalo, hlavne priedusky. Skus mu davat kozie mlieko, da sa kupit susene bio.

katkakm

Reflux sme mali,keď bol malý menší.Zahusťovaním stravy sa to vyriešilo.Chodíme k imunológovi,malý nemá vraj ani alergiu ani astmu, vraj z toho musí vyrásť.Imunoglukán sme užívali ako 6 mesačný, napriek tomu,že je pre staršie deti.Žiadne zlepšenie.Teraz mu dávam aspoň probiotiká.No a s tým mliekom je to v noci veľký problém, malý vypije za noc 1-1,5 litra.Skúsila som čaj,nechce mi ho.Tak ja fakt už neviem... :-/