pernamentny make up v Trnave

ellika

ked vsetci ma strasia ze si mam nato najist ozaj dobru kozmeticku ze lebo ked mi to pokazi..ale na internete ten salon janssen namna zaposobil dobre..tak sa teraz ozaj neviem rozhodnut..

martinka54

banska je fakt daleko, tam som objednana v marci na prsia a ta cesta spat bude tazka. bola som tam s malou na konzultacii a ta cesta bola nekonecna.

ellika

tak velmi to chcem ale tak sa toho bojim tak sa neviem rozhodnut medzi janssen alebo salon galaxy v banskej bystrici vraj to tam je dobre a tam to robi daka pani co vyhrala aj velmi vela sutazi..ale je to dialka..tak neviem:(

martinka54

2x krat v trnave, vzdy u inej pani doma. jedna mi to robila na hlinach, ale hroza a jedna na merkuri, ale ta uz netetuje. uz si nepamatam mena. a naposledy som bola v seredi, to mi vybavovala svagrina, ale ta pani netetuje na ciarky a teraz chcem vyskusat tak, preto chcem skusit v janssene.

martinka54

ja viem ja uz toto budem mat niekolky raz, ale opadalo mi to tak do tyzdna. ja mam strasne suchu pokozku a tazko sa mi to farbivo dostava pod pokozku. ja chodim skoro kazdy rok. a aj mi to rychlo bledne.

ellika

ja si planujem ho dat spravit uz teraz.po tom nezostavaju chrasty vraj je len par hodin koza okolo cervena.tak aspon take nic som nepocula a uz som sa ohladom toho dost informovala.

martinka54

ellika
fakt neviem ako robia to obocko, ale s kozmetikou som velmi spokojna. ja si ho tam tiez dam, ale az asi po sviatkoch, nechcem chodit s tymi chrastami.ked tak v januari sa ti ozvem ako mi ho urobili.