vyštípaný konečník u 9 ročného

Príspevok v téme: vyštípaný konečník u 9 ročného
sharon stone

Dobrý den!obraciam sa s problémom,ktorý mam so synom.má 9 rokov a uz dlhsí čas vystipaný,červený konečník/okolie okolo neho /.Bola som u detskej lekárky,dala nam imazol,ale nepomohol,skusali sme pytiol,sudokrém,rybaciu masticku,canesten,kupem ho 2x do týždna v hypermangane,ale uz som po tom vsetkom rezignovala a teraz mu davam len klasický tekutý puder,lebo zasyp mu hned zmokvá a je to este horsie.test na mrle dopadol negatívne..neviem na aké vysetrenie sa mam pýtat,alebo čo mam skusit..dakujem za akukolvek radu.

zuzulko

ja by som v prvom rade vymenila lekárku dnes už predsa nie je problém vybrať si. k problému by som pristupovala spoločne s medecinskouou podporou alternatívnej medeciny. kúpanie v hypermangane môže draždiť, ovela lepší je repík alebo dubová kôra. okrem toho treba problém hodnotiť ako celkový stav a hladať prvotnú pričinu.z hladiska výživy a životospravy deti majú radi sladkosti a sladené farebné nápoje, odmietajú potom varenú stravu a jedia nepravidelne. aké je zloženie potravy vašho dieťatka? má dostatok tekutín hlavne čistej vody s prameňov prírody a minerélok? má dostatočný pohyb? neprežíva stres? aká je stolica býva pravidelne? o hygiene dôslednej a vysušení konečníka, bavlnenom volnom pradle snad netreba hovoriť
na konečník by som používala nechtíkovú masť od firmy Just spolu so srvátkovým nápojom a tiež nutra bonu a revitín s f. projekt zdravia. vylúčila by som akékolvek lieky či antibiotiká a bola by som trpezlivá a hlavne vaš klud a presvedčenie sa prenašajú aj na dieťa.

okrem iného by bola vhodná liečba cez biostimul, alebo ošetrenie laserom/nie ako operačný zákrok v ramci liečby svetlom/ pozrite si stranky Biela pyramida

Timmi

Na candidu albicans je dobry tento recept, zmiesat 5 dielov javoroveho sirupu a jeden diel sody bikarbony, a kazdy den zjest cajovu lyzicku (predtym je to dobre vsak zohriat, aby sa soda a sirup dobre premiesali a dodrzalo sa mnozstvo), dodrzat cca mesiac, a to s candidou pomohlo nam.

B.B.

JA SAMA mam problemy so svrbenm konečnika. po 10 rokoch, ked nic poriadne nezabera, alebo len na chvilu, som sa dopatrala na internete, ze to sposobujea candida albicans. je nastahovaana v tele, v posve, v crevach, vsade. vazne stavy su az smrt ked ja na vsetkých organoch. organizmus je cely zaplesneny. je to mzykoza. tazky boj s tymto bacilom spociva vniekolko mesacnej diete. nijaký cukor....treba sa dopatrat na internete.

delphia

sharon, vobec sa to nezlepsuje?

napadlo mi, ze ked mala moja teraz uz neboha babka prelezaniny, tak na doporucenie jednej pani sme jej na tie rany davali golden yuccu. su to tobolky, z ktorych sme 2x denne nasypali ten prasok z vnutra priamo na ranu. na nase pocudovanie sa rana velmi rychlo zahojila. takze mozno to by mu pomohlo. neviem uz co poradit.netusim preco aj napriek hygiene a starostlivosti tam ma chronicku ranu :(

sharon stone

sme objednaný na kožné vysetrenie,ale tam predpokladam,dostaneme kortikoidnu mast...čo by som nerada pouzila.Neviete mi poradit nejaký pripravok,ktorý je čisto na prirodnej baze?pozerala som nejaké pripravky z homeopatie,ale nasla som len cicadermu a avenoc,ale ten nie je vhodný pre deti.dakujem

lienka666

Sharon...
mala som kolegynu, ktorej dcerka mavala podobne problemy s konecnikom....nakoniec malej urobili dozbor zalusocnych stiav...dostala nejake lieky (sirup???, uz si nepamatam)a za nejaku dobu sa to upravilo. Bohuzial sa pred dvomi rokmi odstahovala do zahranicia a nemam na nu kontakt...Skus sa s lekarkou porozpravat aj na tuto moznost...