"co to je?"

Príspevok v téme: "co to je?"
Shorty

Ahojte vcera sa mi stala taka zvlastna situacia ..som s priatelom 3mesiace aj nejake drobne a NEspali sme spolu prvykrat..a vsimol si na mojom tele nieco co si predtym nevsimol a bola som rada..je to nejaky pozostatok panenskej blany (to mi povedala gynekologicka) a trochu to je vidiet(niektori si to urcite asi neviete predstavit,nie kazda baba to tak ma) no a nevyzera to moc krasne...a ked sme boli v tom najlepsom tak sa ma opytal ze: "co to je??"Nevedela som co mu mam povedat(nejako som to uhrala do outu)nechcem ani aby to nejak blizsie skumal lebo asi by sa zlakol keby to uvidel zoci-voci(doteraz som nechapala jak je mozne ze si to nevsimol nikdy...)no ale fakt to vyzera ako kusok dacoho trciaceho a neviem co s tym...prosim poradte mi niekto,musi to ist rychlo prec (lebo viem ze nabuduce to bude chciet preskumat a to sa budem hambit ako pes)len neviem ci sa take veci daju aj chirurgicky normalne odstranit..neviete niekto nieco o tom?Prosim..

Shorty

Oki :) neboj ...no ja zajdem tiez ku gynekologicke a opytam sa jej na to co sa s tym da robit.Dufam ze mi poradi a nepovie ze musim cakat do porodu...musi sa to predsa dat nejako odstranit..

Shorty

fuuha...ale ja to tam nechcem mat a ano ta tema je o tom istom presne tak nejak to vyzera-ze to trci von a stve ma to dost lebo potom ma to pri sexe taha a stale to mam zapalene a stale beriem nejake tabletky posvove..ja nebudem cakat az do porodu .A co mu to mam ukazat?Sak to je nechutne dost.

aluska

ked bude chalanovi nieco take vadit ta je to dobry kreten...a co tak mu to normalne vysvetlit co to je ?a pochybujem ze sa to da len tak vlastnorucne odstranit..mozno gynekolog..ale urcite s tym nic nerob sama ebo si akurat privodis nejaku infekciu a budes mat gynekologicke problemy