Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aknéé...pomoooooc.

Príspevok v téme: Aknéé...pomoooooc.
jahodka1169

Ahojte..potrebujem súrne radu...ide o akné. Prešla som celý google..čo sa týka akné a nič. Môj problém spočíva v tom, že mám vyrážky aj čierne bodky. Našťastie sa mi to zlepšilo ani neviem ako či je to zmenou stravy alebo aj maskami čo si dávam, ale problém je hlavne v tom, že keď vždy idem von moja tvár sa zmení. veľmi mi očervenie aj nos a spravia sa mi flaky a ako to vyzerá hrozne aj na fotkách veľmi ma to trápi a neviem čo s tým =((((. Chodila som aj ku kožnej ale márne tvár sa mi ešte zhoršila. Prosííím poraďte mi čo mám robiť???...Už neviem ako ďalej.
Ďakujem veľmi pekne.

fedorova

na roztoce ucinkuje tak ako na bakterie popol z vinica-hrozna.uvar za lizicku v litri vody,vyplachuj usta aj potieraj tamponom namocenym v luhu tvar,vyluh z popola vinica zastavuje tvorbu bakteriiv zubach predchadza kazom ale aj ked su nebudu pokracovat,vyluh popola zabije bakterie.pekny den

fedorova

Zdravim Ta jahodka;prestan s mejkapom,kremami,nacas so vsetkym,co upchava pory.toxiny zvyknu vyjst z tela :potom.Pokjal su pory upchate,urobia na tvari problem.Hlavny problem je vo vnutri-organizmu.Poliec sa,povenuj sa sebe 2 tyzdne.Skoro rano ako prve,chod k lesnemu potoku,naber si za hrst cierneho bahna- z okraju jarka -do cistej nadoby.Doma pridaj presne tolko morskej soli a vymiesaj.touto zmesou si natieraj tvar-rob si nou piling a ponechaj na tvari 2 hodiny.Umi sa cistou vodou a na druhy den to urob znovu,na treti tiez.Pokjal chodis do prace urob si to vecer-nechaj posobit cez noc. po 3 dnoch sa vyrazky zaschnu a tvar sa vycisti.Takto si na tvari vyliecite aj ekzem,lisaje a ine,nezjaduce problemove miesta.

Najdolezitejsie je vyliecit sa z vnutra.Este nie je sneh,da sa najst kostihoj.Narbieraj,vydrzi v chladnicke.Po korienku -na hrubku ceruzky,v dlzke tak 10 cm;nakrajaj na kolieska a povar v mlieku.3-4 minut.Preced a teple kazde rano vypi pollitra napoja,polieci ta.Zozen si lipove drevo-presnejsie treba zyskat cierne obhorene drevo lipy.tak 1-liter uhlikov.potlct v sacku tlckom na drobno a varit si kavu za 2 tyzdne z tychto uhlikov.2-3 dc vody za lyzicku tejto zmesi povarit tak 2-3 minuty,a teple vypit.3krat denne po dobu 2 tyzdnou,aj s uhlikami.Da sa to.Uhliky maju silnu absorbacnu schopnost.Vyplavia z Teba vsetok jed! Po dvoch tyzdnoch pij caj z feniklu a materinej dusky.Duska uvadza telo do pokoja-ukludnuje a fenikel je na krasu!Tvar sa ti rozjasni,plet naberie krasnu farbu-batolata,s nadychom do ruzova.Aj bylinky maju svoje tajomstva a vedia potesit...Uzdrav sa! pekny den

lila16

ach, to jak keby som ja napisala tuto temu,,, ja mam tiez tento problem , a tiez mi do***la kozna plet! ani som sa u nej neukazala radsej, lebo ju nenavidim z duse, sama som sa z toho dostala, ale jazvy mam ,:(((((( aa ten nos mam skoro cerveno fialovy :( ked idem von , (mala som VELMI PROBLEMATICKU PLET,aj ked je to uz ovela lepsie , je to zle)sama bodka

swistica

mohla by to byt alergia na chlad, alebo cigarety, dym, podla toho v akom prostredi sa ti to stava. Nech ti alergologicka spravi testy na chlad

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.